Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Ankara Bina ve Apartman Temizliği

Bina ve apartmanlar pek çok kişiyi içinde barındığı için, temizlikleri de bir o kadar önemli yer tutmaktadır. Ankara Bina ve apartman temizliğine başlamadan önce ön bir keşif yapılması önemlidir, boş daire bulunup bulunmadığı gözlemlenir, bu alanların temizliği yapılacaksa farklı bir yol izlenir. Ankara apartman temizliğinde göz önünde bulundurulması gereken hususlar şöyledir:
1-Binada bulunan fayanslar, mermerler, ahşap yüzeyler, paslanmaz veya demir korkuluklar tespit edilir. Zemine uygun temizleyiciler kullanmak önemlidir.
2-Binada kaba inşaat atıkları ya da lekeler olup olmadığı tespit edilir bu duruma uygun çöp poşetleri ve temizlik araçları belirlenir.
3-Cam yüzeylerin olup olmadığına bakılır ve cafm yüzeye zarar vermeyecek tür de yumuşak süngerler kullanılır.
4-Yüzeylerde bulunan kirlere karşı tespit edilen yüzey temizlik kimyasalları daire ve bina büyüklüğüne göre ayarlanmalıdır.
5-Varsa asansör ve asansör içi temizliği için kullanılacak malzemeler belirlenir.
6-En çok el değen asansör çağırma tuşu, merdiven korkulukları, kapı kolları gibi bölümlerin detaylı temizliği hijyen açısından önemlidir.
7-Apartmanın yerleri süpürüldükten ve tozdan arındırıldıktan sonra sirke veya yumuşatıcı katılmış su ile silinmesi hem daha temiz hem daha parlak görünmesini sağlayacaktır.
8-Toz alma işlemine merdiven korkuluklarından başlamak mantıklı bir seçim olacaktır.
9– Apartman ve bina temizliğine üst kattan başlanır ve aşağı doğru ilerlenir. En son biriken atıklar alt katta toplanarak ortadan kaldırılır ve asansör temizliğinin de en alt katta yapılması uygun olur.
10-Apartmanın duvarlarında parmak izi, bisiklet tekerleği izi, ayakkabı izi gibi toz içerikli lekeler olabilir, bu lekeleri ilk etapta su ile silmemek gerekir. Suyla silinen toz lekesi daha çok yayılacak ve çıkması da güçleşecektir. Önce kuru bir bez yardımıyla silinmesi, sonrasında duvara ve duvar boyasına zarar vermeyecek bir temizleyiciyle lekenin çıkarılması uygun olacaktır.Mobil kapıcılık hizmeti ile apartman ve binalarınıza çok daha uygun ve hesaplı temizlik hizmeti alabilirsiniz.

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI

TEMİZLİK FİRMASI ANKARA GÜVENİN VE KALİTENİN ADI Etkin, sağlığa uygun, hızlı, kaliteli, zamanında temizlik ve taşeronluk hizmetlerinde,  temizlik firması Ankara,  Ankara ve çevresinde akla gelen ilk isimdir. Kaliteli uzman ekibiyle, her sene düzenlenen eğitimleri ile daima kendini yenileyen profe..

Ankara da Yarım Gün Gündelikçi Bayan Ücreti

Ankara da Yarım Gün Gündelikçi Bayan Ücreti

Temizliği düzenli bir hale getirmek sizler için en mantıklı yol olacaktır. Aksi takdirde aylık şekilde yapacağınız bir temizlik, sizi çok fazla hijyenik bir ortam ile baş başa bırakmayacaktır. Yani özetle, gündelik yaptığınız bir temizlik, aylık veya başka periyotlardaki temizliğe göre sizlere çok d..

Bilkent Temizlik Şirketi / Bilkent Temizlik Firması / 0312 580 46 34

Bilkent Temizlik Şirketi / Bilkent Temizlik Firması / 0312 580 46 34

Bilkent Temizlik Şirketi  Bilkent Temizlik Firması Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, An..