Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Fayans Derz Aralarının Temizliği,Derzlerin sararıp renk değiştirmesi görünüm açısından kötü  oluyor.  Yanlış çekilen derz, düşük kalite de çekilen derz vs..  çabuk renk  değişimine sebep olur.  Bunların temizliği ise dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Düşük kaliteli derzlerin temizliği kaliteli derzlere göre farklıdır. Temizlikte fayansların tamamen kalkmasına ve yerinden oynamasına sebep olabilir. Bunun için uzun süreli kullanım açısından ilk başta kaliteye önem vermek gerekir. İlerleyen zamanlarda ve kullanılan durumlarda fayanslarda derzlerde sararma, kirlenme, yağ vs. oluşum sonrası detaylı temizliğe ihtiyaç duyulur. Özellikle mutfak, banyo, wc, fayanslarının temizliği özenle yapılmalıdır.

Genel temizlik ve buharlı temizlik ile fayanslarınız temizlenir. Mutfak kısmında bulunan fayanslar yemekten dolayı biraz daha bayanların zorlandığı kısımlar arasında yer almaktadır. Bir çok kişi mutfakta sigara içiyor. Buda fayansların sararmasına, tavanların sararmasına neden olur. Yemeğin piştiği noktanın çevresi ve üst tavanlarda da sararmalar kötü kokular oluşabilir.

Uygun temizlik malzemeleri ile oralar yok edilir. Kısa sürelerde temizlik yapılırsa o kısımlar çok göze batmaz. Uzun süre bekletilmiş olan yerlerin temizliği biraz daha zahmetli olur. Mutfak için uygun temizlik malzemeleri ile mutfağın detaylı temizliği yapılması gerekir. Bayanların daha çok zaman geçirdikleri mutfak sağlık açısından herkesi etkiler. Bu yüzden mutfak temizliği daha çok önem taşımaktadır.

Aynı şekilde banyo, wc.,  kısımlarının da detaylı temizliği sağlanmalı. Ortak kullanılan her alan daha fazla temizlik ister. Ev dışında iş yeri, okul, avm, Ortak kullanılan alanlardan mikrop üremesi yüksek olan yaşam yerleridir.

Genel temizliğin dışında buharlı makine ile temizlik sağlanıyor. Buharlı makine yüksek ısı verilerek mikropların yok edilmesini sağlar. sararmış derzlerin rengini açar ve yeni halini alır. Birikmiş yağları çözer parlaklık kazandırır.

Sizinde buharlı temizliğe, genel temizliğe, fayans derz aralarının temizliğine ihtiyaç duyduğunuz da bizlere başvurarak, gündelikçi bayan, yardımcı bayan desteği alabilirsiniz. Ekip olarak evinizi iş yerinizi baştan yaratmaya ne dersiniz?

Ankara da ev temizliği, iş yeri temizliği, yaşam alanlarınızın temizliği için bizlere başvura bilirsiniz.

0545 954 07 27

0312 580 46 34

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama Eviniz içerisinde en çok bakteri ve mikrobun yer almakta olduğu alanlar başında halılar yer almaktadır. Halılar gün içerisinde çok fazla kullanılmakta ve her alan tüm bakterileri üzerinde toplanmakta olduğu için ilerleyen zamanlar içerisinde mikroplara ev sahipliği yapan bir alan..

Parkelerdeki Lekeler Nasıl Çıkar

Parkelerdeki Lekeler Nasıl Çıkar

Parkelerdeki Lekeler Nasıl Çıkar Parkeler evin iç kısımlarında sıklıkla kullanılırlar. Evin büyük bir alanını kapladığı için neredeyse her an lekelenmeye müsaittirler. Parkelerdeki lekeler nasıl çıkar? Eğer parkelerinizde yeni dökülmüş yağ lekesi bulunuyorsa bulaşık deterjanı ve su ile kolayca çıka..

Bayan Temizlik Personelleri Alınacaktır

Bayan Temizlik Personelleri Alınacaktır

Bayan Temizlik Personelleri Alınacaktır Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat..