Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Ankara Gündelikçi Bayan – Yardımcı Bayan

Fayans Derz Aralarının Temizliği,Derzlerin sararıp renk değiştirmesi görünüm açısından kötü  oluyor.  Yanlış çekilen derz, düşük kalite de çekilen derz vs..  çabuk renk  değişimine sebep olur.  Bunların temizliği ise dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Düşük kaliteli derzlerin temizliği kaliteli derzlere göre farklıdır. Temizlikte fayansların tamamen kalkmasına ve yerinden oynamasına sebep olabilir. Bunun için uzun süreli kullanım açısından ilk başta kaliteye önem vermek gerekir. İlerleyen zamanlarda ve kullanılan durumlarda fayanslarda derzlerde sararma, kirlenme, yağ vs. oluşum sonrası detaylı temizliğe ihtiyaç duyulur. Özellikle mutfak, banyo, wc, fayanslarının temizliği özenle yapılmalıdır.

Genel temizlik ve buharlı temizlik ile fayanslarınız temizlenir. Mutfak kısmında bulunan fayanslar yemekten dolayı biraz daha bayanların zorlandığı kısımlar arasında yer almaktadır. Bir çok kişi mutfakta sigara içiyor. Buda fayansların sararmasına, tavanların sararmasına neden olur. Yemeğin piştiği noktanın çevresi ve üst tavanlarda da sararmalar kötü kokular oluşabilir.

Uygun temizlik malzemeleri ile oralar yok edilir. Kısa sürelerde temizlik yapılırsa o kısımlar çok göze batmaz. Uzun süre bekletilmiş olan yerlerin temizliği biraz daha zahmetli olur. Mutfak için uygun temizlik malzemeleri ile mutfağın detaylı temizliği yapılması gerekir. Bayanların daha çok zaman geçirdikleri mutfak sağlık açısından herkesi etkiler. Bu yüzden mutfak temizliği daha çok önem taşımaktadır.

Aynı şekilde banyo, wc.,  kısımlarının da detaylı temizliği sağlanmalı. Ortak kullanılan her alan daha fazla temizlik ister. Ev dışında iş yeri, okul, avm, Ortak kullanılan alanlardan mikrop üremesi yüksek olan yaşam yerleridir.

Genel temizliğin dışında buharlı makine ile temizlik sağlanıyor. Buharlı makine yüksek ısı verilerek mikropların yok edilmesini sağlar. sararmış derzlerin rengini açar ve yeni halini alır. Birikmiş yağları çözer parlaklık kazandırır.

Sizinde buharlı temizliğe, genel temizliğe, fayans derz aralarının temizliğine ihtiyaç duyduğunuz da bizlere başvurarak, gündelikçi bayan, yardımcı bayan desteği alabilirsiniz. Ekip olarak evinizi iş yerinizi baştan yaratmaya ne dersiniz?

Ankara da ev temizliği, iş yeri temizliği, yaşam alanlarınızın temizliği için bizlere başvura bilirsiniz.

0545 954 07 27

0312 580 46 34

Ankara Keçiören Ev Temizliği

Ankara Keçiören Ev Temizliği

Ankara Keçiören Ev Temizliği Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Te..

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri Ankara temizlik firması olarak size müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz. Hastane, ev, ofis, inşaat sonrası, dış cephe, otel, residence temizlik hizmeti sağlamaktayız. Ev temizliğinde ailenizin ve evcil hayvanlarınızın sağlığınıza zarar vermeden temizlik hizmeti..

Ostim Temizlik Şirketleri Ankara

Ostim Temizlik Şirketleri Ankara

Ostim Temizlik Şirketleri Ankara Ankara Temizlik Şirketimiz Ankara merkezli olarak  Ostim Temizlik Şirketleri Etimesğut da siz değerli müşterilerimize ağırlıklı olarak Ev temizlik hizmeti ve halı yıkama üzerine 18yıllık tecrübe ile Ankaranın en Kaliteli ve güvenilir temizlik Şirketidir. ostim Te..