Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Kış Temizliği

Ankara Kış Temizliği

Ankara Kış Temizliği

Her evde yaz aylarına girerken ve kış aylarına girerken derin temizlikler yapılmaktadır. En önemli derin temizliklerden biri olan kış temizliği oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Bu temizlikte evin her bölümü detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bunlardan biri olan kaloriferlerdir. Kış temizliği esnasın da kaloriferleri temizlerken suyu ısınması ile oluşan kireçlenmeleri gidermek için kaloriferler de kireçleri temizlemek için belirli sular bulunmaktadır. Bunu kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. İkinci olarak bilgisayarlardır. Bunun temizliğini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri bilgisayarın piriz de olmamasıdır.
Bilgisayarların temizliği de oldukça önemlidir çünkü gün içinde birçok mikroplu el değmektedir. Bilgisayarınızı temizlerken elektrik süpürgesini kullanabilirsiniz böylece içinde bulunan tozları çekmiş olursunuz. Daha sonra özel bir bez yardımıyla her yerini güzelce silmelisiniz. Daha sonra kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan yorganları temizlemelisiniz. Bunları kendiniz yıkayabilir ya da temizlik şirketlerinden birine verebilirsiniz. Yastıklarınızın da derin bir temizliğe ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Ankara Temizlik Yastık kılıflarınızı yıkarak yastıklarını havalandırmalısınız. Daha sonra ise koltuklarınızı da detaylı bir şekilde silmelisiniz eğer bunda güç kaybetmek istemiyorsanız yıkamaya da verebilirsiniz. Aynı şekilde halılarınız için yapabilirsiniz.
Fakat şunu unutmamalısınız ki koltuk ve halı temizliğiniz de çamaşır suyu kullanmanız eşyalarınızı renginin gitmesine sebep olabilir. Bu yüzden bu parçalar için üretilen özel temizlik malzemelerini kullanmalısınız. Tüm duvarlarınızı ve camlarınızı çerçeveleri ile detaylı bir şekilde temizlemeniz gerekmektedir. Bunların yanın da mutfağınızı ve yatak odanızı da unutmamalısınız. Bu yerlerin derin temizliklerini bitirdikten sonra kaba temizliği yapabilirsiniz. Böylece kışa hazır olmuş olursunuz ve temiz bir ev ile kışa merhaba dersiniz. Eğer ki çalışan bir bayan iseniz ve evinizdeki mikroplardan kurtulmak istiyorsanız çeşitli temizlik şirketleri ile anlaşabilirsiniz.

Eğer ki temiz olduğuna nasıl inanabilirim diyorsanız da inanın temizlik şirketlerin kendilerine özel temizlik yöntemleri ile yaptıkları temizlikler göz ile görülebilir derecededir. Üstelik temizlik fiyatları da oldukça uygundur. Sizde kış temizliğinizi yapmak istiyorsanız bu tüyolardan yararlanabilirsiniz ya da hiç yorulmadan kış temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Böylece tertemiz bir ev ile kışa merhaba diyebilirsiniz.

Tel: 0312 580 46 34   –   0545 954 07 27

ANKARA EV VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

ANKARA EV VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

EV VE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ Ev ve iş yerlerimizin temiz, ferah ve hijyenik koşullarda olmasını sağlamak ve bunu bir düzen çerçevesinde devam ettirmek başlıca Çankaya Temizlik Şirketleri sorumluluklarımız arasındadır. Sağlığımız ve ferah yaşam alanları için bulunduğumuz her ortamda temizliğe ve d..

Ankara Temizlik Firması

Ankara Temizlik Firması

Ankara Temizlik Firması Temizlik sağlık açısından oldukça önemlidir. Bir alanın hijyenik olması o alanda daha sağlıklı kişilerin yetişmesi anlamına gelir. Bayanların çoğu kendilerine ayırmış oldukları zamanın neredeyse yarısını temizlik ile geçirmekte olduğu şüphesiz tartışmasız bir gerçektir. Batı..

Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği

Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği

Boya ve Badana Sonrası Ev Temizliği Yaşam alanlarımız içerisinde hiç şüphesiz ki en çok değer verdiğimiz ve hijyen içerisinde yaşamayı tercih ettiğimiz yer evlerimizdir. Evlerimizin gerek inşaat ile beraber gerekse de dönemsel olarak kullanıma dayalı badana ve boya ihtiyaçları ile beraberinde ev te..