Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara su baskını temizliği, Çankaya ’da bulunan ev işyeri ofis,Ev Temizliği Şirketi,mağaza, depo, bodrum, otopark gibi ve benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte ve atık su çekimi ve dezenfekte işlerinizi  kanalizasyon basması sonrası ,lağım suyu temizliği gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, Ev içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.Ankara da Bu Gibi Su Baskını Ve Yangın sonrası Temizlik hizmeti veren işinde profesyonel Şirket oldukça az ve işini temiz yapan Temizlik Şirketi olarak Hizmet vermekteyiz.

Biz Ankara genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Ankara  su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

  • Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
  • Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfektesyon)
  • Sel, su taşkını temizleme ve onarım hizmetleri
  • Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Ankara da Yaşıyorsanız ve Temizlikçi Bayna İhtiyacınız var ise Ankara Temizlik Şirketi Olarak Siz değerli müşterilerimize Hizmetçi Servisi, Yardımcı Bayan, Gündelikçi Kadın Hizmetide vermekteyiz.Ankara Temizlik Hizmeti.

Çamaşır,Ütü,Yemek,Mutfak dolap İç Temizliği,Çamaşır Yıkama Asma,Yastık, Yorgan Nevresim Yıkama Gibi Özel Temizlik Hizmetleri sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik Temizlik Servisi sağlamaktayız.

Ankara Özel Temizlik Hizmetleri, Ankara da Ev Temizliği Ve Villa da Yardımcı Bayan hizmeti sağlamaktayız.

0312 580 46 34  

Kreş Anaokulu Temizliği Hizmeti

Kreş Anaokulu Temizliği Hizmeti

Kreş Anaokulu Temizliği Hizmeti Temizlik sektörü içinde yaygınlaşmış durumda olan ve insanların sağlıklı bir şekilde zahmet çekmeden temiz bir alanda yaşamalarını sağlayan temizlik firmaları anaokulu ve kreş temizliği de yapmaktadır. Çocuklarınızın gün boyu vakitlerinin neredeyse tamamını geçirdik..

Banyo Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli

Banyo Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmeli

Evin en çok kir barındıran yerlerinden birisi olan banyonun kesinlikle düzenli bir şekilde temizliğinin yapılması gerekmektedir. En çok mikrop barındıran bu yerlerin güçlü temizleyiciler sayesinde temizlenmesi  durumunda hastalık gibi durumların da daha az görülmesi sağlanabilecektir. Banyo temizliğ..

Ankara da En Hesaplı Temizlik Şirketi

Ankara da En Hesaplı Temizlik Şirketi

Ankara da En Hesaplı Temizlik Şirketi Başkent içinde sizlere en üstün nitelikli temizlik işlerini sunan firmamız yoğun iş düzeniniz için de gerekli zamanınızın olmaması ile sizlere bu hizmeti hem ekonomik hem de zamandan tasarruf ederek sahip olmanızı sağlamaktadır. İstenilen temizlik sonuçları içi..