Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara su baskını temizliği, Çankaya ’da bulunan ev işyeri ofis,Ev Temizliği Şirketi,mağaza, depo, bodrum, otopark gibi ve benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte ve atık su çekimi ve dezenfekte işlerinizi  kanalizasyon basması sonrası ,lağım suyu temizliği gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, Ev içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.Ankara da Bu Gibi Su Baskını Ve Yangın sonrası Temizlik hizmeti veren işinde profesyonel Şirket oldukça az ve işini temiz yapan Temizlik Şirketi olarak Hizmet vermekteyiz.

Biz Ankara genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Ankara  su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

  • Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
  • Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfektesyon)
  • Sel, su taşkını temizleme ve onarım hizmetleri
  • Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Ankara da Yaşıyorsanız ve Temizlikçi Bayna İhtiyacınız var ise Ankara Temizlik Şirketi Olarak Siz değerli müşterilerimize Hizmetçi Servisi, Yardımcı Bayan, Gündelikçi Kadın Hizmetide vermekteyiz.Ankara Temizlik Hizmeti.

Çamaşır,Ütü,Yemek,Mutfak dolap İç Temizliği,Çamaşır Yıkama Asma,Yastık, Yorgan Nevresim Yıkama Gibi Özel Temizlik Hizmetleri sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik Temizlik Servisi sağlamaktayız.

Ankara Özel Temizlik Hizmetleri, Ankara da Ev Temizliği Ve Villa da Yardımcı Bayan hizmeti sağlamaktayız.

0312 580 46 34  

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Ankara Okul Temizliği Eskiden okullarda temizlik işleri hademelik sistemleri olarak yürütülmekteydi. Zaman içerisinde okul ve öğrenci sayısının artması ile birlikte hademe sisteminin yeterli olamaması çeşitli temizlik firmalarının okul temizliği işini üstlenmesine sebep oldu. Her gün okullarda g..

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri Temizlik firmaları denilince aklınıza yalnızca, ev temizliği türünde işlemler gelmesin. Firmaların bünyesinde, dış cephe ve bina temizliğinden fayans / derz temizliğine kadar birçok seçenek bulunuyor. Hangisine ihtiyacınız olduğunu düşüyorsanız Anka..

Evde Detaylı Temizlik Yapmak

Evde Detaylı Temizlik Yapmak

Evde Detaylı Temizlik Yapmak Bazen evlerimizde temizliğe ne kadar dikkat edersek edelim kimi zaman evlerimizde daha detaylı bir temizlik yapmak isteriz. Bu konuda pek çok ayrıntıyı göz önünde tutarak ve odalar arasında ayrım gözetmeden temizliği dip bucak yapmak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda e..