Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ankastre Mutfaklar Nasıl Temizlenmeli

Ankastre Mutfaklar Nasıl Temizlenmeli

Ankastre Mutfaklar Nasıl Temizlenmeli

Gri renkte ve paslanmaz dediğimiz inox eşyalarla donatılmış mutfaklar son yılların modası olmuş durumda. Hemen hemen birçok evde yaygınlaşmaya başlayan eşyalar ankastre mutfak sevenler için oldukça önemli. Mutfağı hem şık hem de son teknoloji olduğu için kullanışlı bir hale getiriyor. Fakat bir o kadar da hassas eşyalar olduklarını söyleyebiliriz. O yüzden kesici, telli, sert aletlerle bu eşyalara müdahale etmemeniz gerekiyor. Özellikle aspiratör, fırın, buzdolabı gibi eşyalarınıza özen göstermelisiniz.  Bunu sizin adınıza kolaylaştırmak ve sağlıklı bir şekilde yapmanız için size birkaç önerimiz olacak.
İnox Eşyaların Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm elektronik mutfak eşyaların bir adet kullanım ve bakım kılavuzu oluyor. Sizler de öncelikle bu kılavuzu mutlaka okumalısınız. Önerilmeyen temizlik malzemelerini kullanmamanız uzun ömürlü olması açısından oldukça önemli. Dikkat etmeniz gereken ilk unsurlardan biri biraz önce de bahsettiğimiz gibi bulaşık teli, süngerin sert kısmı gibi alanlarla eşyalarınızın dış yüzeyini silmemeniz. Çizik oluşması maalesef geri dönüşü olmayan bir hata. Bunun için birkaç unsura dikkat ederek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Öncelikle, sıradan temizleme bezi yerine yüzeylere duyarlı mikrofiber bez kullanmanızda fayda var. Ocak üzerinde yaptığınız lekeleri de bu bezle silmelisiniz. Bazı markaların paslanmaz yüzeyli elektronik eşyalar ve ankastre mutfaklar için özel olarak ürettiği temizleme ürünleri bulunmakta. Yüzey temizlerken bunları da kullanabilirsiniz.

Bilinen kimyasal deterjanlar bu ürünlere daha çok ve olumsuz etki etmekte. Bu sebeple direkt olarak bulaşık deterjanı ya da çamaşır suyu gibi sert ürünler kullanmamanız daha iyi olacaktır. Kullanım kolaylığının yanı sıra, zarar vermemesi için püskürtmeli ürünler tercih etmeniz gerekiyor. Sizlere ipucu olması adına bir de bebek yağını tavsiye edebiliriz. Bu ürün de ürün içeriği olarak temiz olduğu için ocak, fırın gibi birçok alanda parlak sonuçlar veriyor.

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği

Halı Temizliği Halıfleks Temizliği Kendinizi yormadan halınızı temizleyin halıfleks en çok kir toplayan ve bir o kadar temizliği önemli olan ev aksesuarlarıdır. Bir çoğumuz küçüklüğümüzde kapı önünde halı yıkayanları, oklavayla halı dövenleri, mahallede toplanıp halı çiğneyenleri görmüşüzdür. Burad..

Karapürçek Temizlik Şirketleri-ANKARA-Mamak NATO Yolu Temizlik Şirketleri

Karapürçek Temizlik Şirketleri-ANKARA-Mamak NATO Yolu Temizlik Şirketleri

Ankara Karapürçek Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat..

Ankara Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ankara Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ankara Temizlik Şirketleri Fiyatları Ankara temizlik şirketleri fiyatları şirketten şirkete farklılık göstermektedir. Fakat ucuz temizlik arıyorsanız bu konuda bulabileceğiniz çok sayıda şirket bulunmaktadır. Şirketler istediğiniz temizlik hizmetlerine göre size uygun bir temizlik bütçesi oluşturma..