Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
BANYO VE TUVALET TEMİZLİĞİ / Günaydın Temizlik / Yaşamkent Temizlik Firmaları

BANYO VE TUVALET TEMİZLİĞİ / Günaydın Temizlik /
Yaşamkent Temizlik Firmaları

BANYO VE TUVALET TEMİZLİĞİ / Günaydın Temizlik / Yaşamkent Temizlik Firmaları

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Tuvalet ve banyo  temizliği  çok önemlidir. Banyolar çok detayı içinde barındırır.  Detaylı temizlenmesi gereken  çok alana sahiptir.   Tuvalet ve banyolar (ebebeyn banyosu ) doğru temizlenmezlerse hijyen açısından ve  estetik açıdan kötü ve kirli bir görünüm ortaya çıkar .wc ve Banyolar, hangi sıklıkla temizlenmeli? temizliğe nereden başlamalıyız, kısacası banyo temizliğinin detayları nelerdir.Tuvalet ve banyolar genel olarak da ıslak zeminler çok fazla mikrop ve bakteri barındırdığı için  ev içinde sirkülasyonun ve sık kullanımın söz konusu olduğu alanlardır. Bu için de her gün en fazla 15 dakikanızı ayırarak genel bir bakım gerçekleştirebiliriz. Banyo , tuvaletlerin her zaman için toplu ve temiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.tuvaletin ve  Banyonuzun her gün bakımını gerçekleştirseniz bile  haftada bir defa çok detaylı , kapsamlı bir temizlik uygulaması yapılması  gereklidir.

Muslukların ve Bataryaların  Temizliği

Musluk ve Batarya duş kabini gibi ekipmanların metallere zarar vermeyen  krem bazlı temizlik malzemeleri ile temizlenmesi çok önemlidir. Musluk  ve duşlar sudaki kireç lekesi ,şampuan, sabun atıkları gibi etkenlerden fazlası ile etkilenirler. Özellikle bağlantı noktaları kiri, pası adeta bir mıknatıs gibi  çekerler özellikle  bu noktaları ve suyun çıkış alanlarını yumuşak fırça yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

 Klozet  ve Kapaklarının Temizliği

İlk  kural olarak kendi hijyeninizin sağlanmasıdır. Bu nedenle klozetler temizlenmeden önce ellerinize tek kullanımlık eldiven giymeniz  çok doğru olacaktır ilk olarak kapak temizliğini sert bir deterjanla temizleyip klozet iç temizliğini yapıp iyi bir durulama sağlamalısınız.klozet ve tuvalet taşlarının temizliğini her gün aksatmadan yapmalısınız.

 Duşa Kabinlerin Temizliği

Her evde olmazsa olmaz  duşa kabin Duşa kabinin her banyo  sonrası kurulanması çok önemlidir. Su  lekeleri, deterjan ve sabun  artıkları duşa kabine yapışmadan yok olur, bu çok önemli . biriken tüy,kıl gibi çok fazla mikrop üreten ve görsel olarak da çirkin görünen atıklardan eldiven yardımı ile temizlememiz önemlidir.

Islak zeminler  ve Fayans derz araları

Fayans ve kalebodurlar da haftada bir zemineuygun temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilmelidir. Özellik ile bu alanlarda buharlı temizliği öneriyoruz.temizliğimizi enson yerleri vileda yardımı ile uygun deterjan ile silip bitiriyoruz.

Bilgi ve randevu için:0312 580 46 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Son Dönem Temizlik Teknolojileri

Son Dönem Temizlik Teknolojileri

Teknolojnin oldukça hızlı bir şekilde yaşamımıza girdiği doğrudur. Bunun için de teknolojinin her alanda hayatımızın içerisinde yer aldığı söylenebilecektir. Özellikle de temizlik açısından da teknolojinin tüm nimetlerinin gayet iyi bir şekilde kullanıldığı görülmektedir. Bu temizlik içerisinde yer ..

Pencerelerinizin Camları İçin Temizlik Yöntemleri

Pencerelerinizin Camları İçin Temizlik Yöntemleri

Pencerelerinizin Camları İçin Temizlik Yöntemleri Pencere temizliği birçok kişi için en zor temizlik kısımlarından biridir. Camın büyüklüğüyle de alakalı olarak saatlerinizi alabilir. Aynı zamanda bir yerini temizlerken bir noktası bozulabiliyor. Ya da temizledikten sonra yeterince parlak ve kusurs..

Gündelikçi Bayan

Gündelikçi Bayan

Gündelikçi Bayan Gündelik olarak temizliğe giden kişiler sayesinde evinizde kalıcı ve mükemmel bir temizliğe sahip olabilirsiniz. Ev temizliği yaptırmak oldukça önemli ve mühim bir iştir. Eğer evinizin gerçekten temiz olmasını istiyorsanız temizlik konusuna özen göstermeli ve her daim evinizi temiz..