Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Cam Temizliği Nasıl Yapılır

Cam Temizliği Nasıl Yapılır

Cam temizliği bayanların sevmediği işlerin başında gelir. Çünkü camları silmek oldukça zor ve tehlikelidir. Yüksek kattaki dairenin dış camını silmek korkutucu olabilir. Ama ne kadar tehiliklei bir iş olsa da camları düzenli bir şekilde silmek gerekir. İçeriden bakıldığında kirli cam nasıl kötü bir görüntüye sebep oluyorsa, dışarıdan bakıldığında da aynı şekilde kötü görünür. Camın kirliliği evin bulunduğu yere göre değişiklik gösterir. Cadde üzerinde ki evlerin cam temizliği oldukça sık yapılır. Çünkü arabalar geçtikçe yoldan kalkan tozlar camlara daha çok bulaşır. Genel olarak camlar ayda bir, yada daha erken silinebilir. Birde evde çocuklar varsa camlar çok çabuk lekelenir. El izlerini, parmak izlerini temizlemek cam temizliğini daha da zor duruma sokacaktır.

Cam nasıl silinir: Cam temizliğine ilk olarak camın çerçevelerinden başlanır. Eğer önce camlar silinirse çerçeveler silinirken camlar tekrardan kirlenebilir. Bu yüzden önce çerçeveler silinir. Camın çerçevesini  silmek için bir kovaya biraz su ve içine bir miktar cif krem sıkılır. Cif pimapenleri güzelce beyazlatır.  Çerçevelerin tamamı ciflendikten sonra durulama suyuyla çerçeveler durulanarak silinir. Sonra camlara geçilir. İlk olarak camların kaba kiri, tozu ıslak bir bez ile alınır, daha sonra camsil ile camlara birkaç  fıs sıkılarak, cam bezi yada gazete kağıdyla camlar dairesel hareketler şeklinde silinir.

süngerli çek pasla silmek:  Bir kovaya deterjanlı su koyulur, çekbasın süngerli tarafını deterjanlı su dolu kovaya batırılır, sonra çekbasın diğer tarafıyla camın en üst bölümünden aşağıya doğru çekbası  yavaşça çekip fazla suyu alınarak cam silinir. Bu yöntem ile silinen camı kurulamaya gerek kalmaz, daha kolay silinerek daha az zaman harcar.

Kolay cam silmenin püf noktaları: Cam silme suyuna bir miktar çamaşır yumuşatıcısı katılırsa camları silmek oldukça kolaylaşır. Bulaşık makinesi parlatıcısı da temizlik suyuna damlatılırsa camların pırıl pırıl parlamasını sağlayacaktır.Camları sildikten sonra çabuk toz, kir tutmaması ve buhar oluşmaması için, deterjanlı suyun içine biraz sirke katılırsa camların geç tozlanmasını önleyerek  camların buharlaşmamasına yardımcı olur.

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye – Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye - Günaydın Temizlik Ankara da Temizlik şirketi tavsiye ederken en önemli unsur güvenilir ve işini titiz temiz yapması tabi bunun yanında da vergiye kayıtlı yeri belli insanlarla çalışmak çok çok önemlidir.Ankara da temizlik firması tavsiyesinde bulunduğumuzda Günaydı..

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği

Ankara Su Baskını Temizliği Ankara su baskını temizliği, Çankaya ’da bulunan ev işyeri ofis,Ev Temizliği Şirketi,mağaza, depo, bodrum, otopark gibi ve benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte ve atık su çekimi ve dezenfekte işlerinizi  kanalizasyon basması son..

Güvenilir ve Ekonomik Ankara Temizlik

Güvenilir ve Ekonomik Ankara Temizlik

Güvenilir ve Ekonomik Ankara Temizlik Hızlı pratik güvenilir aynı zaman da ekonomik temizlik şirketi olan Ankara temizlik siz değerli müşterileri için en sağlam ve sonuç odaklı temizlik ekipmanları ve son teknoloji temizlik ürünleri ile Ankara ev temizliği şirketi olan temizlik şirketimiz ev temizl..