Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar?

Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar?

Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar?

Kış mevsimi yaklaşırken en önemli sorunlarımızdan biri de yağışlardan dolayı oluşan su lekelerinin temizliğini iz bırakmadan sağlamaktır. Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar? Bu lekelerden kurtulmanın en kolay yolu mikrofiber bez tercih etmektir. Ancak evinizde bulunan bazı malzemelerle de bunu sağlamak mümkündür. Örneğin, cam temizleme suyunuza birkaç damla sirke damlatarak yine istediğiniz temizliği sağlayabilirsiniz. Tabi bu çözümün can sıkıcı yanı sirke kokusunun bazı durumlarda bastırılamayıp rahatsızlık vermesidir. Ankara temizlik şirketleri bu uğraştırıcı ve can sıkıcı durumlardan sizi kurtararak camlarınızı özenle temizler. Eşyalarınıza ve size zarar vermeden en hassas şekilde temizlik hizmeti sağlar.

Camlardaki Su Lekelerine Etkili Çözüm

Ankara temizlik cam zeminlerinizde oluşan su lekelerine karşı en etkili ve güvenli çözümü size sunmaktadır. Kullandığımız ürünler eşyalarınıza ve sağlığınıza zarar vermez. Bu sayede içiniz de eviniz de rahat eder. Ekibimizdeki uzman kişilerle ve en kaliteli ekipmanlarımızla size en kaliteli temizlik hizmetini sunarız. Halledemediğiniz ve zorlandığınız tüm lekelerin temizliğini sağlar. Bazı durumlarda bu lekeleri kendiniz de çıkarabilirsiniz. Örneğin, cam silme suyunuza amonyak katıp camlarınızı o şekilde silerseniz su damlası lekelerinden kurtulmuş olursunuz. Ancak amonyak miktarını çok dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekir. Aksi takdirde hiç de hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız bezin camınızı çizmediğinden emin olmalısınız ya da bunun yerine gazete kağıdı kullanmanız tavsiye edilir.

Camlardaki Lekelerin Çıkarılması

Bildiğiniz gibi camlarda ve zam zeminlerde özellikle de kış mevsimine girerken en çok şikayet edilen leke su damlası lekeleridir. Bunları elinizdeki malzemelerle yapmak istediğinizde camlarınızı çizmeyecek mikrofiber bezler kullanıp cam silme suyunuza bulaşık makineleri için üretilen parlatıcılardan eklenmesi önerilir. Ankara temizlik firmaları tüm bu zahmet ve zorluğu çekmenize gerek kalmadan evinizi size tertemiz teslim eder. Firmamız anlaşılan saatte evinize gelerek istediğiniz bölgeyi, eşyayı veya zemini en sağlıklı şekilde temizler. Kullandığımız güvenilir ürünlerle eşyalarınızı koruyup yıpratmadan tertemiz bir şekilde size teslim ederiz. Sizlere de sadece bu mis gibi temizlik hazzını yaşamak kalır.

Dış Cephe Temizliği ve Cam Temizliği

Dış Cephe Temizliği ve Cam Temizliği

Ankara Dış Cephe Temizği ve Cam Temizliği Camlarınız ufak sayısı çok yada geniş camları istediğiniz gibi silemiyor musunuz ? O zaman üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile dış cephe temizliklerin tek ve doğru adres size özel kimyasal ve araçlar ile günaydın temizlik her zaman sizlerle. Binala..

Ofis Temizliğinin Önemi

Ofis Temizliğinin Önemi

Ofis Temizliğinin Önemi Ofislerimiz bizlerin en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biridir. Gerek bizim sağlıklı ve düzenli bir şekilde çalışabilmemiz gerekse müşterilerin memnuniyeti açısından ofis temizliğinin sürekli olarak yaptırılması gerekmektedir. Çalışanlarında ofis temizliğine dikkat etme..

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır

Kireç Lekesi Nasıl Çıkartılır Mutfak ve banyolarda çok sıklıkla kullanılan fayanslarda ve çaydanlıkta biriken kireç lekeleri ev hanımlarının en büyük düşmanıdır. Suyla çok fazla temas yüzden biriken kireç ve tortu her evde bulunabilecek malzemelerle giderilebilmektedir. Peki fayanslarda oluşan, Kir..