Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
En Etkili ve En Hızlı Ev Temizliği Tüyoları

En Etkili ve En Hızlı Ev Temizliği Tüyoları

En Etkili ve En Hızlı Ev Temizliği Tüyoları

Hafta sonları deyince akla güzel bir kahvaltı ve aileyle geçirilecek güzel vakitler geliyor elbette. Ancak pek çoğumuz hafta sonları temizlikten, ailesine ve sosyal çevresine zaman ayıramıyor.
Hafta sonu temizliği her ne kadar uzun sürecek hatta tüm hafta sonunuza mâl olacak gibi görünse de bazı püf noktalar ile çok kısa bir sürede bitirilebilir. Önemli olan püf noktaları bilmek ve zamanı etkili kullanmaktır.

İlk olarak ev temizliğine nereden başlayacağınız, hangi adımları izleyeceğiniz önemli rol oynar. Bu anlamda mantıklı kararlar vermek size zaman kazandırır, örneğin temizlik boyunca sıkça gireceğiniz mutfak, banyo gibi temizlik ürünlerinin ve su kaynağının bulunduğu noktalar en son temizlenirse oluşabilecek yeni su ve deterjan lekeleri yüzünden tekrara düşmeyeceksiniz.
Temizliğe başlamadan önce işinizi zorlaştıracak ev aksesuarları ya da temizlik malzemelerini uzaklaştırmalısınız.
Etkili bir temizlik için yerden başlayıp tavana doğru çıkmak mantıklı bir seçim olacaktır. İlk olarak süpürge ile başlamak halılarda biriken tozlardan kurtulmak konusunda etkili rol oynar ve sonradan toz kalkmasını önler.

Süpürme işleminin ardından sehpa ve benzeri eşyaların tozu alınmalıdır. Sonrasında yerler, zeminin özelliğine uygun temizleyicilerle silinip kurulanmalıdır. Kurulama işlemi çoğu kez atlansa da yerlerde oluşacak lekeleri en aza indirir.Ayna ve cam gibi parlak yüzeyleri silerken sirke kullanmak zemini pırıl pırıl yapacaktır.

Son olarak dekorasyon eşyalarının tozu alınıp yerlerine yerleştirilir.Çok kolay olmayan ve süre zaman sıkıntısı yaşayan ev sahipleri kolay ve pratik ev temizliği işlerinizi Ankara temizlik olarak sizlerin yerine temizlik işlerinizi her zaman kısa sürede temizletip temiz  bir ortamda misafirlerinizi agırlamanızı sağlamanıza sağlıyoruz acil temizlik işlerinizde haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ank temizlik hizmeti temizlik işlerinizde sorunsuz iş yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sunmaktadır.

Genel hatlarıyla bu şekilde olan temizliğin bir kaç püf noktasından bahsetmemek olmaz;

1- Kullanılan suyun ılık veya sıcak olması mikropları yok etme açısından önemli rol oynar.
2- Zemine uygun deterjan kullanmak, eşyalarınızı olası hasarlardan korur. Örneğin parkelerinizi ufak partiküller içeren toz deterjanlarla temizlemek onlara zarar verecektir.
3- Yastık yorgan kılıfları, masa örtüleri gibi tekstil ürünlerini de uygun sıcaklıkta yıkayıp ütülemek mikrop oluşumunu önleyecektir.
4- Duvar kağıdı kullanıyorsanız, üzerindeki parmak izleri ve lekeleri deterjanla silmek rengine hasar verebilir, bunun yerine silgi ile temizlemek hem kolay hem de etkili temizlik sağlayacaktır.
5- Evinizin güzel kokması temizliğin olmazsa olmazıdır, bunun için yer silme suyunuza bir kaç damla parfüm veya vanilya esansı dökmek yeterli olacaktır

Ankara İnşaat Temizliği

Ankara İnşaat Temizliği

Ankara İnşaat Temizliği Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizli..

ETİMESGUT  TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik

ETİMESGUT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik

ETİMESGUT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ  Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Anka..

Villa Temizliği Ankara

Villa Temizliği Ankara

Villa Temizliği Ankara Ankara da hizmet vermekteyiz. Ankara’nın tüm ilçelerine (Çankaya, Altındağ,Yenimahalle,Akyurt,Mamak,Keçiören,Yaşamkent, vs…) ev temizliği hizmeti (inşaat sonrası ev temizliği, boş ev temizliği, dolu ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ..