Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Genel Temizlik

Genel Temizlik

Ankara Genel Temizlik Hizmeti

Kavram itibariyle anlaşılacağı üzere bir ofis, iş yeri ya da hane fark etmeksizin genel temizlik kapsamlı bir temizlik işlemidir. Mutfak, banyo, duvarlar, tuvalet dahil olmak üzere var olan bütün bölme ve bu bölmelerdeki eşya ve genel zemin temizliğini içermektedir.

Genel Temizlik Nasıl Yapılır?

Genel Temizlik Nasıl Yapılır

Bu konuda dikkat edilmesi gereken en büyük unsur, öncelikli olarak yapılacak genel temizliğin nasıl bir alana uygulanacağıdır. Kullanımı süre gelen bir yer mi yoksa inşaat ya da tadilat sonrası yapılacak bir genel temizlik mi olacağıdır. Bu anlamda kullanılacak malzemelerden, kimyasallara ve bununla beraber yönlendirilecek temizlik personeline kadar birçok değişkenlik gösterecek durum söz konusudur. Firma olarak bu durumu önceden bilmemiz daha profesyonel ve yerinde bir çalışma yapmamızı sağlayacaktır. Dolayısı ile genel temizliğin nasıl yapılacağı mekanın durumu ve kullanım alanına göre değişkenlik gösterecektir.

Tadilat Sonrası Genel Temizlik

Ankara Genel Temizlik

Bir ofis veya hane tadilat işlemine tabi tutulduysa, bu koşullarda genel temizlik işlemi daha uzun ve meşakkatli bir işleme dönecektir.

Uzman olmayan kişi veya şirketler tarafından yapılan tadilat sonrası temizlik işlemlerinin müşteri mağduriyeti yarattığı birçok emsal durum söz konusudur. Bu nedenledir ki gerçekleşecek temizlik işlemlerinin işinin ehli ve tecrübe sahibi ekiplerce yapılması gerekir. Profesyonel bir ekip tarafından yapılacak genel temizlik, daha hijyenik ve mağduriyet gerçekleşmeden kısa sürede teslim edilecek bir işlemle sonuçlanacaktır.

Firmamız geçen zaman içinde başarıyla teslim edilen işler sonucu Ankara genel temizlik konusunda sürekli talep edilen bir firma haline gelmiştir. Tadilat sonrasında oluşabilecek kirlerin temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlere örnek vermek gerekirse;

  • Cam, çerçeve gibi dış görünümde etkili olacak önceliklerde oluşabilecek boya, harç kalıntıları gibi kaba temizliklerin gerçekleştirilmesi.
  • Mutfak ve banyo gibi ıslak zemin oluşturacak fayansların ve duvarların yine kalıntılarının temizlenerek ince temizlik yapılacak duruma getirilmesi.
  • Peteklerden prizlere kadar üzerlerinde oluşabilecek silikon, harç ya da boya kalıntılarının kazınma işlemleri
  • Ev ya da işyeri tadilatına dayalı duvarlardan zemine kadar tüm kaba temizlik sonrasında ince temizlik işlemlerinin gerçekleşmesi gibi hizmetler vermekteyiz.

Bu konuda önemli olan ayrıcalık, kaba temizlik esnasında kullanılacak olan kimyasalların gerek kullanıldığı malzemeye gerekse insan sağlığı açısından tehlike oluşturmamasıdır. İnce temizlik esnasında ise kullanılacak temizlik malzemeleri arındırıcı hijyen ağırlıklı malzemeler içermelidir. Tabi ki firmamız çalışanları teknik bilgileri dahilinde bu ayrımı yaparak sizlere en iyi hizmeti vermektedirler. Firmamız iletişim numaralarından bize ulaştığınız takdirde genel temizlik ve diğer temizlik konularında yetişmiş personelimizle daima hizmetinizde olacağımızı bilmenizi isteriz.

Ev İçin Temizlik Şirketi

Ev İçin Temizlik Şirketi

Ev İçin Temizlik Şirketi Evinizde temizlik yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok durum vardır. Öncelikle evinizde genel temizliği sağlamak istediğinizde kesinlikle çok titiz olmanız gerekmektedir. Bu sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için önemli bir kuraldır. Evinizde temizlik yaparken e..

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara

 İnşaat Sonrası Temizlik Ankara Ankara da hizmet veren Günaydın Temizlik yeni yapılarınızın temizliğini yaparak size üstün bir hizmet sunuyor. Firmamızın inşaat sonrası temizlik konusunda üstün bilgilere sahip olmasıyla birlikte profesyonel kadrosuyla ismini duyurmuştur. Özellikle inşaat sonr..

Ankara Banka Temizliği

Ankara Banka Temizliği

Ankara Banka Temizliği Günaydın Temizlik hizmetleri olarak şirketimiz bünyesi içerisinde çeşitli hizmetlerimizi müşterilerimize uzman kadromuz ile beraber sunmaktayız. Bünyemiz içerisinde ev ve işlem temizlikleri olmak üzere birçok seçenek yer almaktadır. Almak istediğiniz hizmete göre bünyemiz içe..