Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Halı ve Koltuk Silme

Halı ve Koltuk Silme

Temizlik dendiğinde akla ilk gelen yerler yüzeyler ve camlarınızdır diyebiliriz. Evinizi süpürüp sildikten sonra camlarınızı da temiz bir hale getirdiğinizde eviniz temizlenmiş gibi hissedersiniz. Fakat en çok kullandığınız eşyalarınızı temizlik esnasında unutmamak gerekir. Halı ve koltuklarınız ev ve ofislerinizde en çok kullandığınız eşyalardır ve kirlenmeye müsaitlerdir. Fakat haftada bir veya birkaç günde bir yaptığınız temizliklerin her birinde halı ve koltukları silmeniz manasız olacaktır. Yüzeyleriniz ve camlarınıza göre daha geç kirlenen bir yapıya sahip olan bu malzemeler 2 haftada bir silindiği sürece temiz bir hal alacaklardır. Fakat halı ve koltuk silme işlemi ‘basit’ yöntemler ile göründüğü kadar kolay değildir. Ankara temizlik şirketleri verdiği hizmet ile sizleri büyük bir dertten kurtarabilir. Ankara temizlik hizmeti Çankaya dahil tüm semtler için geçerlidir ve profesyonel elemanlar ile tüm temizlik işlerinizi kısa süreler içinde bitmiş olarak görebilirsiniz. Kendi özel makineleri ve özel karışımları sayesinde çok daha kısa sürede yıkanıp silinen halı ve koltuklarınız aynı zamanda çok daha hızlı bir şekilde kurumaktadır. Bu sayede eviniz veya ofisinizi kısa süre bekledikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Fakat eğer halı veya koltuğunuz tamamen silmek istemiyorsanız sadece lekeleri temizlemek istiyorsanız, farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Ev ve ofislerin en çok kullanılan eşyaları oldukları için hijyen anlamında riskli eşyalar olan koltuk ve halılarınızın üzerindeki lekeler, doğru ürünler kullanıldığı sürece kolay bir şekilde çıkacaktır. Öncelikle lekelerinizi çıkartmak için ister koltuk olsun ister halı, soğuk su kullanmalısınız. Soğuk su lekeyi sabitlediği için daha kolay bir şekilde temizlik yapmanızı sağlar. Dağılan bir leke ile uğraşmak çok daha uzun sürelerinizi alacaktır. Halı ve koltuklarınızdaki inatçı lekelerden biri olan yağ lekesini çıkarmak için bir miktar tuz ve karbonattan yardım alabilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde lekeler ile mücadele edebilirsiniz. Daha birçok inatçı leke olduğu düşünülürse, halı veya koltuk temizliğiniz için bir profesyonelden yardım almanızda fayda var. Çıkaramadığınız lekeler veya tümden koltuk / halı temizliğiniz için Ankara’daki temizlik şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Ankara Yangın Sonrası Temizlik

Ankara Yangın Sonrası Temizlik

Ankara Yangın Sonrası Temizlik Yangın Sonrası Kısa Sürede Yeniden Yaşanılacak Yaşam Alanları Yaratın Ev ve iş yerlerinde beklenmedik kazalar olabilmektedir maalesef. Hiç kimsenin istemeyeceği bir durum da yangındır. Evinizde oluşabilecek ufak çaplı bir yangın dahi olsa büyük hasarlara sebebiyet ..

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ / 0545 954 07 27 / Günaydın Temizlik

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ / 0545 954 07 27 / Günaydın Temizlik

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ / 0545 954 07 27 Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat ..

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

Koltuktaki Lekeler Nasıl Çıkartılır? Koltuklar gün boyu ev içerisinde en çok kullanılan eşyalardır. Yanlış temizlik yöntemleri kullanırsanız koltuklarınız yıpranabilir ve zarar görebilir. Ankara temizlik firmaları olarak kullandığımız ürün ve ekipmanlar koltuklarınızın yüzeyini aşındırmadan ve onla..