Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, ev sahipleri için en çok uğraş gerektiren ve derhal yapılması gereken işlerden biridir. Çünkü kimse pis bir eve taşınmak istemediği gibi inşaat sonrası temizlik eğer geciktirilirse lekelerin çıkarılması zaman içinde zorlaşacaktır. İnşaat sonrası temizliğin en önemli sebebi parkelerin, camların, banyo ve lavaboların inşaat kalıntıları yüzünden pis olmasıdır. Yıllardır çalışmakta olduğumuz uzman ekibimiz eliyle müşterilerimize inşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel anlamda en hızlı hizmeti vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat bittikten sonra ev içinde ince işi yapan ustalar tarafından kullanılıp atılan malzeme, ambalaj kalıntılarıyla yoğun bir toz tabakası bulunur. Ekibimiz öncelikle ev içindeki hacim olarak büyük olan inşaat kalıntılarının temizlenmesiyle işe başlayarak, camların temizliği ile işine devam etmektedir. Sonrasında mutfağınızı, yatak odanızı, banyo ve lavabo gibi alanların kaba temizliği yapılmaktadır.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Birçok temizlik şirketinden en büyük farkımız, temizlik işlerini son derece titizlikle yapmamız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla işimize özen göstermemizdir.

Ankara inşaat sonrası temizlik için kullanılan malzemelerimiz:

Yerler için deterjan, camlar için deterjan, temizlik bezi, elektrikli süpürge, banyo, lavabo için özel deterjan, paspas, parkeler için özel deterjan. Genel olarak bu malzemelerle işin yapılacağı alana gelip gerekli fizibiliteyi yaptıktan sonra gerekli görürsek ekstra malzeme takviyesi yapabiliyoruz.

İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik

İnşaat sonrası temizlik işleminde kaba temizliğin ardından ince temizliğe geçilmektedir. Mutfak dolapları, pervazlar ve mutfağınızın camları temizlenir. Yerlerde boya damlaları varsa onları özel temizlik maddeleri ile temizliyoruz. Mutfaktan sonra inşaat sonrası temizlik için salonun temizliği yapılmaktadır. Camlar silinmekte ve boya kalıntılarından arındırılmaktadır. Salonumuzu tamamladıktan sonra oturma odaları ve yatak odası temizliği tamamlanır.

Banyo ve tuvalet temizliği inşaat sonrası temizlik konusunda en sıkıntılı yerlerdir.

Lavabo ve tuvalet taşının monte edilmesi sırasında etrafa saçılan harç ve silikon damlaları titizlikle temizlenir. Banyo, lavabo ve tuvaletinizi temizliyoruz. Duvarları, banyo ve tuvaletinizin yerlerini iyice yıkayıp, lekeleri çıkarıp, kurulayıp temizliğimizi sonlandırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından Ankara inşaat sonrası temizlik yardımı alabilmeniz için sizi iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

Ev Temizliği Ankara – Günaydın Temizlik

Ev Temizliği Ankara – Günaydın Temizlik

Ev Temizliği Ankara Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, A..

Ankara Dikmen Temizlik Firmaları

Ankara Dikmen Temizlik Firmaları

Ankara Dikmen Temizlik Firmaları Ankara Günaydın temizlik Ankara da Temizlik hizmeti sektörünün hızla artan talebine ve önemine paralel olarak,Temizlik hizmetinde,sürekli kendini yenileyerek,profesyonel bir anlayışla,uzman kadrosu,gelişmiş makine ekipmanıyla ,düzenli ve periyodik Temizlik Hizmeti,Ü..

Çankaya Boya Sonrası Temizlik – Günaydın Temizlik

Çankaya Boya Sonrası Temizlik – Günaydın Temizlik

Çankaya Boya Sonrası Temizlik - Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ank..