Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, ev sahipleri için en çok uğraş gerektiren ve derhal yapılması gereken işlerden biridir. Çünkü kimse pis bir eve taşınmak istemediği gibi inşaat sonrası temizlik eğer geciktirilirse lekelerin çıkarılması zaman içinde zorlaşacaktır. İnşaat sonrası temizliğin en önemli sebebi parkelerin, camların, banyo ve lavaboların inşaat kalıntıları yüzünden pis olmasıdır. Yıllardır çalışmakta olduğumuz uzman ekibimiz eliyle müşterilerimize inşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel anlamda en hızlı hizmeti vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat bittikten sonra ev içinde ince işi yapan ustalar tarafından kullanılıp atılan malzeme, ambalaj kalıntılarıyla yoğun bir toz tabakası bulunur. Ekibimiz öncelikle ev içindeki hacim olarak büyük olan inşaat kalıntılarının temizlenmesiyle işe başlayarak, camların temizliği ile işine devam etmektedir. Sonrasında mutfağınızı, yatak odanızı, banyo ve lavabo gibi alanların kaba temizliği yapılmaktadır.

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Birçok temizlik şirketinden en büyük farkımız, temizlik işlerini son derece titizlikle yapmamız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla işimize özen göstermemizdir.

Ankara inşaat sonrası temizlik için kullanılan malzemelerimiz:

Yerler için deterjan, camlar için deterjan, temizlik bezi, elektrikli süpürge, banyo, lavabo için özel deterjan, paspas, parkeler için özel deterjan. Genel olarak bu malzemelerle işin yapılacağı alana gelip gerekli fizibiliteyi yaptıktan sonra gerekli görürsek ekstra malzeme takviyesi yapabiliyoruz.

İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik

İnşaat sonrası temizlik işleminde kaba temizliğin ardından ince temizliğe geçilmektedir. Mutfak dolapları, pervazlar ve mutfağınızın camları temizlenir. Yerlerde boya damlaları varsa onları özel temizlik maddeleri ile temizliyoruz. Mutfaktan sonra inşaat sonrası temizlik için salonun temizliği yapılmaktadır. Camlar silinmekte ve boya kalıntılarından arındırılmaktadır. Salonumuzu tamamladıktan sonra oturma odaları ve yatak odası temizliği tamamlanır.

Banyo ve tuvalet temizliği inşaat sonrası temizlik konusunda en sıkıntılı yerlerdir.

Lavabo ve tuvalet taşının monte edilmesi sırasında etrafa saçılan harç ve silikon damlaları titizlikle temizlenir. Banyo, lavabo ve tuvaletinizi temizliyoruz. Duvarları, banyo ve tuvaletinizin yerlerini iyice yıkayıp, lekeleri çıkarıp, kurulayıp temizliğimizi sonlandırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından Ankara inşaat sonrası temizlik yardımı alabilmeniz için sizi iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

Badana Sonrası Temizlik Hizmeti

Badana Sonrası Temizlik Hizmeti

Temizlik, normal vakitlerde çok gerekli bir işlemken, bazı durumlarda çok daha önemli bir vaziyete gelmektedir. Özellikle yeni aldığı evini baştan yaratmak isteyenler veya yıllardır oturduğu evi restore etmek isteyenler için çok önemlidir. Çünkü genellikle bu işlemlerde duvarlara boya yapılmaktadır...

Ahşap Eşya Temizliği

Ahşap Eşya Temizliği

Temizlik, evlerde ve işyerlerinde en çok önemsenen ve önemsenmesi gereken durumdur diyebiliriz. Evlerinize gelen misafirlerinizin veya ofisinize gelen müşterilerinizin, iş arkadaşlarınızın en çok dikkat edeceği konulardan biridir temizlik. Bu yüzden de fırsat oldukça bu konuda bazı işlemler yapmak g..

Ofis Temizliğinin Önemi

Ofis Temizliğinin Önemi

Ofis Temizliğinin Önemi Ofislerimiz bizlerin en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biridir. Gerek bizim sağlıklı ve düzenli bir şekilde çalışabilmemiz gerekse müşterilerin memnuniyeti açısından ofis temizliğinin sürekli olarak yaptırılması gerekmektedir. Çalışanlarında ofis temizliğine dikkat etme..