Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Stor perde Temizliği,Zebra Perde Temizliği, Tül Perde Temizliği,Tül Beyazlatma, Perde Temizliği,

Oldukça zor ve zahmetli bir iş olan perde temizliği, perdenin çıkarılması Doğru teknikle yıkanıp Beyazsa sararmış perdelerin beyzlatılması oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir.

Stor perde temizliği nasıl yapılır?

Stor perdeler ilk önce takılan yerden sağlam bir merdüven yardımı ile tekrar unutmamak şartıyla yerinden çıkarılır tekrar asarken veya takarken zorluk çekmeyelim.perde çıkarılır ve büyük tam açabileceğimiz bir alana serilip ılık su ile ıslatılır, soda ve sodamatik ile tüller için üretilmiş tül toz deterjanın ile  su kovasına yaklaşık 100g soda ve 50g sodamatik,tül deterjanı karıştırılarak yıkama işlemine hazırlık tamamlanır.

Sert olmayan bir el fırçası yahut, mikrofiber bez eldüven ile temizlik işlemi sağlanır yaklaşık 30dk süren temizlik işleminden sonra durulayıp suyu tamamen aktıkdan,sonra nemli bir şekilde yerine aşılarak açılıp kuruması sağlanır.eğer tül ve perdeleriniz çok daha güzel kokmasını isterseniz 1kapak yumuşatıcı ile güzel kokmasını sağlaya bilirsiniz

Zebra perde temizliği nasıl yapılır?

Yukarıda anlattığım tüm işlemlerin tamamı zebra perde temizliği içinde geçerlidir.perdeleinizde yağ veya  leke var ise yağçöz çok işinize yarayacaktır.

Ankara da perde temizliği işde yapan Ankara Temizlik Şirketimiz gerekli bilğiyi sizlere herzaman sunmaktadır.hertürlü temizlik sorularınız için bizi arayın.Ev Temizliği İşinde de doğru bilinen yanlışları eşyanıza ve sağlıgınıza zarar gelmemesi için web sitemizde her gün güncel bilğilendirme yapark siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmakdayız.

Hafta sonu Açık Temizlik Şirketleri açıkmı sorusuna Günaydın Temizlik Haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır.acil temizlik işleriniz sorunsuz halledilir ve güvenle teslim edilir.Ankara da tatil günlerin de Ev Temizliği Hizmeti sağlayan günaydın Temizlik tüm ,ilçelere semt ve mahallelere hizmet sağlamaktadır.

GÜNAYDIN TEMİZLİK: 0312 580 46 34

 

Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama

Evde Koltuk Yıkama İnsanların evlerinde çoğunlukla kullanılan alanlar içerisinde eşyaları da dönem dönem kirlenmeler içerisinde temizlik ihtiyacı ile karşılaşır. Bu durumlarda halı ve benzeri eşyalar adına, taşınabilirliği kolay ürünlerde temizlik şirketleri ürünleri evden teslim alarak kendi işyer..

Batıkent Temizlik Şirketleri

Batıkent Temizlik Şirketleri

Batıkent Temizlik Şirketleri Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara’nın Batıkent ilçesinde haftanın yedi günü kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Temizlik üzerine ve halı yıkama üzerine çalışmalar yapan bu temizlik şirketlerinin yaptığı tüm işler müşteriler tarafından oldukça beğenilmekte. Batı..

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketleri

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketleri

Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ev temizlik hizmetlerinin güven ve kalite esas alınarak sunulması gerekmektedir. Evin her alanı müşterinin istekleri gözetilerek temizlenmektedir. Bütün alanların temizlendiğinden emin olmak ve her bölgenin hijyenini sağl..