Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Genel Temizlik

Genel Temizlik

Evleriniz de ve iş yerleriniz de çalışmalarınızdan ya da günlük temizlik işleriniz de firmamız kendini kanıtlamış alt yapısı ve ekibiyle hizmetinize açıktır. Firmamız iş yerleri ve evlerde gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte profesyonel hizmet vermektedir. Temizlik yüzeyin cinsine göre değişmektedir. Bu yüzden kullandığımız son teknoloji sistemleriyle üstün kalitede hijyenik bir ortam sağlamaktayız. Firmamız üstün hizmet vermekle birlikte müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Ekibimiz engin tecrübeli elemanları ile maksimum kalite de hizmet sağlamaktadır.

GenelTemizlik

Hizmet sunmak olduğumuz alanlar arasında yer alan Genel temizlik önem arz eden ve titizlik ile beraber yapılması gerekmektedir. Endüstriyel alanlar içerisinde birçok seçenek ve üretim alanı yer almaktadır. Bu alanlar içerisinde yiyecek üretiminin yapılmakta ve paketlenmekte olduğu alanlar içerisinde günlük bir şekilde temizlik işlemleri devam etmekte olsa da belirli periyotlar içerisinde temizlik işlemlerinin yapılması önem arz eden bir konu olarak yer almaktadır. Gün içerisinde çalışma alanlarında insanların hareket etmekte olduğundan bakteri veya mikrobun günlük bir şekilde taşınmakta olduğunu ortaya sermektedir. Bu yüzden firmamız endüstriyel temizlik için çalışma alanlarında yer alan tüm alanları en küçük yer alan seçeneklerine kadar temizlemektedir. Bu sayede oluşabilecek bakteri ve mikrop oluşumu önlenmektedir.

Genel temizlik sırasında sessiz bir çalışmadan daha çok hız, kalite ve güzel bir sonuç için temizlik sürmektedir. Bunun ile beraber üretim ve çalışma alanları haricinde yer alan yönetim daireleri ise etrafı rahatsız etmeyecek şekilde sürmektedir. Endüstri alanında üretilmekte olan veya çalışılmakta olan malzemeye göre ise temizlik araç ve gereçleri uygun bir şekilde seçilmektedir. Bu sayede işlemler sırasında tam bir şekilde verim alabilmek sağlanmaktadır. Temizlik işlemleri sırasında yer alan personelimiz ise gerekli eldiven, maske ve bunun gibi benzer ekipmanları ile beraber kendi güvenliğini sağlayarak işlemleri sürdürmektedir. Bu işlemler sırasında çevreye zarar vermeden ilerlemek ilk adım olarak öncelik almaktadır.

Endüstriyel temizlik işlemleri sırasında gerekli dezenfekte işlemlerinin yapılması ile beraber size yer alan alanınız temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Her hangi bir makine veya sisteme zarar verilmemesi için ise uzman bir ekip hizmet sunmaktadır. Yer alan sisteminize uygun şekilde personeller seçilmektedir. Yer alan personel sizin çalışma alanınıza uygun bir şekilde hazırlıklarını yaptıktan sonra temizlik işlemleri sürmektedir. Yer alan temizlik işlemleri sırasında kullanılmakta olan temizlik malzemeleri ise çalışma alanınız içerisinde daha sonrasında her hangi bir sorun oluşturmayacak malzemelerden seçilmektedir. Temizlik öncesinde ise çalışma yapılacak olan personel tarafından incelenmekte ve inceleme sonrasında gerekli ekipman ile beraber işlemler sürmektedir.

 

Bahçelievler Temizlik Şirketi / Bahçelievler Temizlik Firması / 0312 580 46 34

Bahçelievler Temizlik Şirketi / Bahçelievler Temizlik Firması / 0312 580 46 34

Bahçelievler Temizlik Şirketi / Bahçelievler Temizlik Firması Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Te..

Duvar Silimi Ankara

Duvar Silimi Ankara

Duvar Silimi Ankara Ev temizliği esnasın da bayanları en çok zorlayan yerlerden biri duvarlardır. Duvar silimi birçok kadının saatlerini hatta günlerini almaktadır. Şimdi ise zahmetsiz ve tertemiz ve yeni gibi görünen duvarlara kavuşmak çok kolay. Eskiden tamamen temizlenmesi adına saatlerce uğraşı..

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği özellikle de çalışan bayanlar için çok büyük bir sorun olarak görülür. Ev temizliğinin emek isteyen bir uğraş olmasından dolayı da ev kadınlarının temizlik konusunda en az 2- 3 saat emek harcamaları gerekecektir. Çalışan bayanların da bu gibi bir vakit harcamanın zor olmasından dolayı k..