Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Hizmeti

İş yaşamında günlük vaktinizin neredeyse tamamına yakınını geçirmiş olduğunuz iş yerinizin temiz ve hijyenik bir yer olması sağlığınız için de büyük önem taşımaktadır.  Ofislerin iş yaşamı içinde ortak kullanım alanı olması sebebi ile temizliğinin düzgün bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Temizliği düzgün yapılmayan kirli bir alanda çalışan kişilerin verimliliğinin düştüğü bilinen bir gerçektir. Verimli bir çalışma ortamı için düzgün ve temiz bir alan şarttır. Gelen misafir ya da müşterilerin toz ile kaplı alanlar içinde durmasının aksine mis gibi kokuların yayıldığı bir ortamda ağırlamak sizin olduğu kadar onların da hoşuna gidecektir. Temiz bir ofis ortamı için ofis temizliği yapan temizlik firmaları ile anlaşmanız ve belirli aralıklarda temizleme işlemi için ofisinize gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Verimli çalışmak ve olumlu sonuçlar alabilmek adına temizlik şart tabi ki de, ancak iş yeri temizliği nasıl olmalı ya da nasıl yapılmalıdır? Ofis temizliği iş yeriniz gelen temizlik şirketlerinin deneyimli personelleri tarafından yapılmaktadır. Temizleme işlemine başlamada ilk olarak etrafta olan çöpler düzenli bir şekilde toplanarak dışarıya çıkartılır.  Daha sonra yerler güzel bir şekilde süpürülmeli ve mis kokulu yer temizleyiciler ile silinir. Masalardaki tozlar temizlenmeli, bilgisayar gibi elektronik cihazların tozları alınırken ıslak bez kullanılmamasına dikkat edilir. Kapı ve pencereler uygun deterjanlar ve bezler yardımı ile temizlenir. Ofis içerisinde yer alan koltuk, masa ve sandalye gibi eşyaların düzenli bir şekilde tozları alınarak temizlenmesi ile ofis temizliği tamamlanabilmektedir.

İş yerinin bu tarz titizlik ile temizlenmesi ofis temizliği yapan firmaların deneyimli personelleri tarafından mümkün olabilmektedir.  İş yerinizin temizliği isteğinize göre mesai saatleri içinde yapılabileceği gibi mesai saatleri dışında da yapılabilmesi mümkündür. Temizlik hizmeti yapan temizlik şirketleri ile anlaşarak aylık, haftalık ya da günlük olarak temizlik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kaliteli temizlik ürünlerinin ve makinelerinin kullanılarak yapılan temizleme işlemi sonrasında ofislerinizde hijyenik bir alana kavuşabilirsiniz.  Hijyenik ve temiz bir alanda çalışmak hem sizin çalışmanızı olumlu yönde etkileyecek hem de gelen müşterilerin sizin firmanıza karşı tavrının olumlu olması adına büyük önem taşımaktadır.

 

Amerikan Kapılar Nasıl Temizlenmeli

Amerikan Kapılar Nasıl Temizlenmeli

Yeni evlerde genel olarak beyaz renklerde kullanılan Amerikan kapı olarak adlandırılan kapıların temizliği renginden ötürü daha sık yapılmaktadır. Beyaz renkteki bu kapıların kirlenme hızı da yine eski kapılara nazaran daha hızlı gerçekleşmektedir. Bu kirlenmeye karşılık temizlik için hangi ürünleri..

Keçiören temizlik şirketi – Günaydın Temizlik

Keçiören temizlik şirketi – Günaydın Temizlik

 Keçiören temizlik şirketi - Günaydın Temizlik Ankara’nın Keçiören semtinde hizmet veren firmamız üstün kalite ve hizmetiyle faaliyet göstermektedir. Uzman ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, taşınma öncesi temizlik, taşınma sonrası temizlik, b..

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı Nasıl Temizlenir

Kapı odanın bir parçasıdır, dekoratif anlamda da oldukça şık görünen kapılar, kalkan tozlar nedeniyle    çok fazla tozlanır, parmak izleri olur özelliklede kapının rengi beyaz ise kir ve parmak lekeleri fazlasıyla belli olur. Bunun için düzenli aralıklarla kapılar silinmelidir. Kapıyı temizlerken ka..