Ankara Keçiören Ev Temizliği

Ankara Keçiören Ev Temizliği
30.06.2015
527

Ankara Keçiören ev temizliği isteyen tüm müşterilerimize profesyonel kadromuz ile hizmet sağlamaktayız.

Temizlik yaptırmak istiyorum diyen tüm bay ve bayan müşterilerimiz bayram yaklaşıyor, bayram temizliği için çokta fazla geç kalmayın.

Bir Kez Denemenizde Fayda Var!

Bayram temizliği, dip köşe temizlik, cam temizliği, duvar temizliği, kapı temizliği, zemin temizliği, perde temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği yapılır. Dolap içi temizlik, petek içi temizlik, avize temizliği, balkon temizliği, teras temizliği anlayacağınız tüm temizlik hizmetlerini bayram öncesi tercih edebilirsiniz.

Keçiören temizlik şirketleri arasında Günaydın Temizlik firmasını tercih etmelisiniz. Bu takdirde profesyonel kadronun yanı sıra tüm temizlik malzemelerini yanında getirerek size daha yardımcı olmaktadır.

Keçiören ev temizliği hizmetlerini en az 2 personel olmak üzere-3-4-5-6 kişilik guruplar halinde de hizmet sağlamaktayız.

Kişi sayısı evin büyük ve küçüklüğüne göre, evde yapılacak işin durumuna göre artmaktadır.

Uygun fiyatlar da ev temizliği almak istiyorsanız bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yaptığımız iş garantilidir. Gönderdiğimiz ekip istediğiniz temizlik hizmetini karşılıyor. İş bitimi evi teslim ederken evinizi kontrol ediyorsunuz, eğer beğenmediğin biz bir durum olursa o iş yapılmadan kesinlikle çıkılmıyor.

Bir kez denemeniz de fayda var.

Referanslarımız garantimizdir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno