Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama
07.06.2015
835

Ankara koltuk yıkama firmamızda hangi semtte oturuyor olursanız olun telefon numaralarımızdan randevu alıp koltuklarınızı yıkatabilirsiniz.

Ankara koltuk yıkama şirketimiz tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren ilk ve tek firmadır.

Ankara’da koltuk yıkama alanında 8 senedir hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantisi veriyoruz.

Ankara koltuk yıkama fiyatları için fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız size net ve doğru fiyatları verebilmemiz için çok önemlidir. Şüphesiz tüm koltuk takımı aynı değildir.

5 parçalı koltuk takımları yedili takım sekizli, dokuzlu, mindersiz, minderli, deri kollu başlıklı çok fazla model koltuk modelinin olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Müşteri temsilcilerimiz size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici ekstra bir ücret istenmez. Ankara koltuk yıkamada yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcimiz size tam olarak anlatacaktır.

Ankara koltuk yıkama da yıkatacağınız her koltuk tam güvencemiz altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vermiş olduğu indirimler ile siz değerli müşterilerine en mükemmel temizlik garantisini vermektedir.

Kampanyalar ve İndirimli Fiyatlar İçin Arayınız

Günaydın Temizlik’te koltuklarınız kaç saat de kurur.

Bu süre 6 saat ile 22 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Tamamen Oda sıcaklığı ile genel hava ısısına bağlantılı olarak değişkenlik gösterir.

25 derece üzeri oda sıcaklığında yaklaşık olarak 11-14 saatte, daha düşük derecelerde 22 saate kadar kurur.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno