Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri

Ankara Pursaklar Temizlik Şirketleri
18.12.2017
1.121

Ankara temizlik firması olarak size müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz. Hastane, ev, ofis, inşaat sonrası, dış cephe, otel, residence temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Ev temizliğinde ailenizin ve evcil hayvanlarınızın sağlığınıza zarar vermeden temizlik hizmetini sağlamaktayız. Halı, perde gibi her evde bulunan malzemelerin temizliği ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Mutfak ve tuvalet gibi özel alanların temizliği özel olarak yapılmaktadır.

Ev temizliğinde kullandığımız ekipmanlarımız eşyalarınıza zarar vermeden lekelerinden arındırıp temizliğini sağlar. Balkon ve cam temizliği de yaparak evlerde dip bucak temizlik sağlıyoruz.

Saray temizlik şirketleri randevu saatinde teslim aldığımız evinizi tamamen dezenfekte ederek anlaşılan saatte size teslim ediyoruz. Evinizde profesyonel temizlik hizmeti için bize güvenebilirsiniz

Pursaklar Temizlik Şirketleri Ofis Temizliği

Ofisinizi temiz tutmak için günlük olarak çöp kontrolü ve çöp boşaltımı yapmalısınız. Sürekli kullandığınız masa, dolap gibi alanların haftalık tozunu almalısınız.

Ortak kullanıma açık olan telefonlar dezenfekte edilmelidir. Masanızı ve dolaplarınızı hep düzenli tutmaya özen gösterirseniz ihtiyacınız olduğunda eşyalara daha kolay ulaşabilirsiniz. Zemin türüne uygun temizleyicilerle zeminler düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Ofis içerisinde günlük periyodlarla ofis arkadaşlarınız ile temizlik işlerini paylaşabilirsiniz. Bu sayede düzenli bir temizlik yaparak mikroorganizmaların artışını önlemiş olursunuz.

Ankara temizlik şirketleri olarak ofisinize gerekli ürün ve ekipmanlarla temizlik hizmeti sağlamaktayız. Ofisinizi kapalı olduğu zaman sizden alınır gerekli temizlik işlemleri yapıldıktan sonra size teslim ederiz.

Pursaklar Saray Temizlik Şirketleri

Ankara’nın her ilçesinde aktif olarak hizmet veren firmamızda sizi de aramızda görmekten büyük bir onur yaşarız. Ofis veya evdeki eşyalarınıza zarar vermeden profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti sağlarız.

Hastane gibi ortak kullanım alanlarının çok bulunduğu mekanlarda özel olarak antibakteriyel temizleyiciler kullanarak temizlik hizmeti vermekteyiz.

Otel ve yurt gibi mekanlarda oda temizliği hizmeti verdiğimiz kurumlarda her temizliğimizde olduğu gibi gerekli titizliği ve özeni gösteririz. İnşaat ve dış cephe temizliği için özel temizlik ürünleri kullanılarak binaya ve zemine zarar vermeden temizlik hizmeti sağlanır.

İnşaat sonrasında özel ekipmanlarımız ile cam, mermer, fayans, parke, seramik gibi yüzeylere temizlik sağlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno