Ankara Villa Temizliği

Ankara Villa Temizliği
01.10.2015
942

Günaydın Temizlik villa ve tripleks ev temizliğinde öncü bir firmadır. Araç gereç gibi konularda eksiksiz ve detaycı olan şirket çalışanlarımız son teknoloji makinalar ile hizmet vermektedir.

Temizlik malzemeleri özel olarak temizliğin türüne göre seçilip alınmaktadır. Temizlik kimyasalları; kireç sökücü, leke çıkarıcı, yağ sökücülerdir. Özel zemin harç kalıntıları ve kireç kalıntıları için özel üretilmiş evinize zarar vermeden çizmeden ve kazımadan villanız temizlenir. Bununla birlikte garantili teslim edilir.

Ankara Villa Temizliği Hizmeti Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Anti-alerjik ürünler ile alerjisi olan kişiler için özel üretilmiş temizlik ürünler ile hizmet sağlamaktayız.
Ankara’da villa temizliği rezidans temizliği, dublex ev temizliğinde Ankara’da temizlik hizmeti veren şirketimiz detaylı ve ince temizlik konusunda çok deneyimlidir.

İnşaat sonrası villa temizliği gibi zor ve çok zahmetli işleriniz de aynı gün teslim sözü ile işleriniz teslim edilir. Faturalı iş yapan firmamız sigortalı temizlik personellerimiz ile hizmet verir.

Sigortalı gündelikçi kadın aradığınızda ve yardımcı bayan personel aradığınızda; 0312 580 46 34 ve 0545 954 07 27 telefonlardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi ve istediğiniz villa temizliği veya ev temizliğini belirtip işin durumuna göre malzeme ve personel göndermemiz sizin işinizi daha iyi ve titiz yapmamız için çok önemlidir.

Çayyolu villa temizliği, Ümitköy villa temizliği, İncek villa temizliği, Batıkent villa temizliği, Bağlıca villa temizliği, Etimesğut villa temizliği, Yenimahalle villa temizliği, Çankaya villa temizliği olarak bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno