Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar?

Camlardaki Su Lekeleri Nasıl Çıkar?
24.11.2017
507

Kış mevsimi yaklaşırken en önemli sorunlarımızdan biri de yağışlardan dolayı oluşan su lekelerinin temizliğini iz bırakmadan sağlamaktır.

Camlardaki su lekeleri nasıl çıkar? Bu lekelerden kurtulmanın en kolay yolu mikrofiber bez tercih etmektir. Ancak evinizde bulunan bazı malzemelerle de bunu sağlamak mümkündür. Örneğin, cam temizleme suyunuza birkaç damla sirke damlatarak yine istediğiniz temizliği sağlayabilirsiniz. Tabi bu çözümün can sıkıcı yanı sirke kokusunun bazı durumlarda bastırılamayıp rahatsızlık vermesidir.

Ankara temizlik şirketleri bu uğraştırıcı ve can sıkıcı durumlardan sizi kurtararak camlarınızı özenle temizler. Eşyalarınıza ve size zarar vermeden en hassas şekilde temizlik hizmeti sağlar.

Camlardaki Su Lekelerine Etkili Çözüm

Ankara temizlik cam zeminlerinizde oluşan su lekelerine karşı en etkili ve güvenli çözümü size sunmaktadır. Kullandığımız ürünler eşyalarınıza ve sağlığınıza zarar vermez. Bu sayede içiniz de eviniz de rahat eder.

Ekibimizdeki uzman kişilerle ve en kaliteli ekipmanlarımızla size en kaliteli temizlik hizmetini sunarız. Halledemediğiniz ve zorlandığınız tüm lekelerin temizliğini sağlar.

Bazı durumlarda bu lekeleri kendiniz de çıkarabilirsiniz. Örneğin, cam silme suyunuza amonyak katıp camlarınızı o şekilde silerseniz su damlası lekelerinden kurtulmuş olursunuz. Ancak amonyak miktarını çok dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekir.

Aksi takdirde hiç de hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız bezin camınızı çizmediğinden emin olmalısınız ya da bunun yerine gazete kâğıdı kullanmanız tavsiye edilir.

Camlardaki Lekelerin Çıkarılması

Bildiğiniz gibi camlarda ve zam zeminlerde özellikle de kış mevsimine girerken en çok şikâyet edilen leke su damlası lekeleridir. Bunları elinizdeki malzemelerle yapmak istediğinizde camlarınızı çizmeyecek mikrofiber bezler kullanıp cam silme suyunuza bulaşık makineleri için üretilen parlatıcılardan eklenmesi önerilir.

Ankara temizlik firmaları tüm bu zahmet ve zorluğu çekmenize gerek kalmadan evinizi size tertemiz teslim eder. Firmamız anlaşılan saatte evinize gelerek istediğiniz bölgeyi, eşyayı veya zemini en sağlıklı şekilde temizler.

Kullandığımız güvenilir ürünlerle eşyalarınızı koruyup yıpratmadan tertemiz bir şekilde size teslim ederiz. Sizlere de sadece bu mis gibi temizlik hazzını yaşamak kalır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno