Çankaya Temizlik

Çankaya Temizlik
19.06.2017
588

Çankaya temizlik firmaları arasında garantili temizlik anlayışına sahip ender firmalar arasındayız. Temizlik sektöründe hizmet veren firmamız dahilinde gerçekleşen her türlü temizlik işlemleri garanti kapsamındadır. Bu sebeple Ankara genelinde en çok tercih edilen temizlik şirketi olmak bizlere gurur veriyor.

İşlerimizi layıkıyla yapıyor olmamız, Ankara Çankaya temizlik şirketleri arasında öncü temizlik firması haline gelmemizde en büyük payın sahibidir. Aynı zamanda yaptığımız işlerdeki süreklilik ve referanslarımız Çankaya Temizlik hizmetlerinde öncü firma olduğumuzun temel göstergesidir.

Firmamız tarafından profesyonel ekip ve vizyonumuz sayesinde gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetleri, sizlerin memnuniyeti ve bizim de daha çok çalışmamıza vesile olmaktadır.

Çankaya Temizlik Hizmetleri

Ankara’nın istisnasız her semtinde olduğu gibi Çankaya Temizlik hizmetlerimizde tüm hızıyla ve güvenilirliği ile devam ediyor.

Çankaya temizlik firmaları arasında fark yarattığımız başlıca hizmetlerimize gelecek olursak;

  • Genel temizlik; ev, ofis ve tüm mekanlarınız da dahil olmak üzere istisnasız her bölümün hijyenik temizlik hizmetleri.
  • Bina temizliği; apartman veya site, bina içi ve çevre temizlikleri için profesyonel ekip arkadaşlarımızla işlemleri yürütüyoruz.
  • Gündelikçi bayan; çalışanlarımız içerisinde ev temizliği alanında uzmanlaşmış arkadaşlarımızla randevu usulü evlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz.
  • Afet temizliği; yaşanabilecek yangın ve su baskınlarının sonrasındaki kalıntıların temizlenmesi için işinde uzman arkadaşlar yönlendiriyoruz.

Çankaya Temizlik

Tüm temizlik işlemlerinde kullanılan temizlik malzemeleri TSE belgelidir. İş makinalarımız ile sepetli vinç hizmeti veren operatörlerimiz eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Güven içerisinde verdiğimiz her personelimiz yakinen takip altında ve müşteri memnuniyeti konusunda ayrıca eğitimli personellerdir.

Çankaya temizlik hizmetleri için görevlendirilen çalışma arkadaşlarımızın iş güvenlikleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Ankara Çankaya bölgesi dahilinde bizimle irtibata geçmeniz durumunda profesyonel ve eğitimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Gerçekleşecek ofis, ev ve iş yeri temizliklerinden bina ve kat temizliklerine kadar garantimiz altında hizmetlerimizi vermekten gurur duyarız.

Ankara Çankaya temizlik firmaları arasında temizlik hizmetlerinde profesyonel bir firma arıyorsanız sizlere hizmet vermek için buradayız.

Ankara genelinde tüm ilçelerde bulunan referanslarımıza sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno