Çevre Temizliği

Çevre Temizliği
25.08.2015
664

Küreselleşen dünyada global olarak insanlar her gün bir başka ülkede ve şehirde de yaşama gezme olanağı buluyor. Yaşadığımız şehirden başka bir şehre hatta başka bir mahalleye bile gidildiğinde kendi yaşadığımız yer ile mukayese yapıp ilk olarak çevre temiz mi? Pis mi? İnsanlar çevre temizliğine ne kadar önem veriyor? Yeşil alanlar düzenli mi? İlk bakacakları yerlerdir.

İlk izlenim çok önemlidir. Evimizin aynası gibidir. Gelen misafirler veya taşınacak insanlar tüm bu faktörleri görmese de ya da önemseme de ilk başlarda algı olarak cazip gelmez. Ayrıca daha sonralar da ilgisi ve değeri de düşer.

Yaşadığımız yer veya çalıştığımız yerlerin temizliği çok önemlidir. Çevre temizliği ile başlayan bina ve dairenin temizliği ile devam eden temizlik, zincirleme devam ederek evimizi iş yerimizi etkiler. Bunlarla birlikte daha yaşanası hale gelip mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirmemiz için önemlidir.

Çevre Temizliğine Maddi Manevi Destek!

Ankara Temizlik şirketi ve Günaydın Temizlik şirketleri Ankara’da Dünya Çevre Gününde sivil toplum kuruluşları ile her yıl gerçekleştirilen çevre temizliğine maddi manevi destek vermektedir. Bu yılda etkinliğe tüm personelleri ile destek vererek Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi ile işbirliği yapıp çevre temizliğine dikkat çekmeyi başarmıştır.

Günaydın Temizlik Genel Müdürü sayın Serkan Günaydın, yaşanılır bir Türkiye için sağlıklı nesiller için temizlik için el ele projeleri ile geleneksel olarak devam edeceğinin altını çizmektedir.

Ankara Temizlik şirketi her zaman çevre temizliğine desteğini vereceğini dile getirerek, tüm dünyanın daha duyarlı olmasını istemektedir. Ev temizliklerinde daha dikkatli ve profesyonel temizlik şirketleri ile çalışılarak sağlıklı bireyler yetiştirmeyi hedeflemesini söylemektedir. Ayrıca çalışmaların devamının geleceğini ve herkesin dünya çevre gününü kutlamıştır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno