Çukurambar Ev Temizliği Şirketi

Çukurambar Ev Temizliği Şirketi
31.05.2015
787

Günaydın Ankara Temizlik Şirketi olarak Ankara Temizlik Şirketleri sektöründe güvenilir ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize inşaat sonrasında ve eviniz de tadilat sonrasında kaliteli temizlik hizmetini ve beraberinde sunuyoruz.

Ankara Temizlik firması olarak inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

Ev Temizliği Konusunda Uygulamamız Şu Şekildedir;

PVC ve çerçeve temizliği yapılır. Lavabo ve tuvalet temizlenir. Balkon ve korkuluklar temizlenir. Mutfak ve dolaplar temizlenir yüzeysel olarak. Odalar ve parkeler temizlenir. İnşaat sonrası kaba ve ince temizlik profesyonel kadromuzla en düzgün ve hiçbir zarar vermeden tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir.

Günaydın Temizlik firması Ankara’nın tüm ilçeler ve mahallelerine sahip olduğumuz tecrübe ve hizmet kalitemiz ile eşyalı ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Ayrıca boş ev temizliği, inşaat sonrası ince temizlik, inşaat temizliği, tadilat temizliği, boya sonrası temizlik, taşınma öncesi detaylı temizlik hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bunlarla birlikte kiralık ev temizliği ve acil ev temizliği hizmetleri için Ankara Temizlik, Çukurambar Ev Temizliği, İncek Temizlik konularında her zaman yanınızdayız.

Ev Temizliği Konusundaki Titizliğimiz ve Kalitemiz ile Evinizi Bize Teslim Edin!

Hiçbir kuşku duymadan güvenilir personellerimiz evinizi detaylı temizliğini yapıp teslim ederiz.

Ankara Temizlik firması olarak Çankaya ev temizliği konusunda kaliteyi ve titizliği öne çıkarıp, profesyonel ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bağlıca ev temizliği kapsamında odaların temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Örümcek ağları alınır. İsteğe bağlı tüm duvarlar silinir. Camların silimi içten ve dıştan yapılır. Mobilyaların tozu alınır. Tüm kapılar silinir. Zeminde halı varsa vakumlanır. Klimalar temizlenir. Keçiören ev temizliği kapsamında banyo ve tuvaletlerin temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Duvarlar yıkanır ve silinir. Mobilyalı ahşap bölümlerin silimi yapılır. Ayna ve camların silimi yapılır. Duşakabin Buhar makinası ile dezenfekte edilir ve lavaboların silimi yapılır. Tuvaletler dezenfekte edilir. Kapılar silinir. Zeminler vakumlanır. Batıkent ev temizliği kapsamında mutfak temizliğini şu şekilde yapmaktayız.

Fayanslar ve derzler ve derz araları Buhar makinası ile silinerek temizlenir. Mobilyalar ve ahşap bölümler titizlikle temizlenir. Cam ve çerçevelerin silimi yapılır. Aspiratörde ki yağ kalıntıları özel yağ sökücü ürünümüz ile temizlenir. Buzdolabı ve fırın boşsa yüzeysel temizliği yapılır.

Günaydın Temizlik olarak müşterilerimiz ve Ankara için oluşturduğumuz güvenli personel ve ekip ve ekipmanlarımız, uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edindik.

9 yıllık hizmet tecrübemizle güven ve kaliteli temizliğin Ankara’da doğru adresi haline geldik.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno