Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği
07.06.2017
775

Temizlik hizmetleri içerisinde detaylı bir şekilde işlem yapılması gereken alanların başında fabrika temizliği önem arz etmektedir. Gün boyu birçok kişiye çalışma alanı ve daha sonrasında ise birçok kişiye kullanım veya tüketim maddesi sunmakta olan fabrikalar içerisinde temiz bir ortam yer alması gerekmektedir.

Gerekli dezenfekteler gün içerisinde uygulanmakta olsa da çalışma alanları içerisinde bir insan akışı yer almakta olduğundan bakteri ve mikropların varlığı her daim sürmektedir. Bu yüzden Günaydın Temizlik hizmetleri olarak müşterilerimize titiz ve detaylı bir hizmet sunmaktayız.

Temizleme işlemleri öncesinde yer alan sisteminize uygun şekilde araç ve gereçler seçilmekte ve buna uygun şekilde size firmamız tarafından hizmet sunulmaktadır.

Ankara Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği içerisinde çalışma alanlarının ve makine temizliğinin alanları farklı şekilde yer almaktadır. Bu alanların ikisi için ayrı ekipmanlar ve temizlik ana malzemeleri kullanılmaktadır. Yer alan makinelerin temizlik sırasında herhangi bir şekilde deforme olmaması için daha öncesinde incelemesi ve buna uygun malzemeler seçilmesi uzman personelimiz ile beraber gerçekleştirilmektedir.

Bünyemiz içerisinde yer alan personelimiz bu konu hakkında gerekli eğitimleri almış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Fabrika gibi alanlar içerisinde yapılan temizlikler biraz daha detaylı bir şekilde gerçekleşmekte olduğundan sessiz bir şekilde çalışmak ikinci planda yer almaktadır. Burada ön plana çıkan kısa zaman içerisinde başarılı sonuçlar alabilmektir. Temizlik işlemi kısa bir sürede gerçekleşmekte ve çalışma sistemi aynı şekilde devam edebilmektedir.

Fabrika temizliği hizmeti ile beraber yer alan çalışma atölyenizde detaylı bir temizlik yaptırabilmeniz mümkündür. Çalışma alanları içerisinde yer alan mikropların çoğalması ile beraber ilerleyen zaman içerisinde çeşitli hastalıklar oluşabilmektedir.

Kötü sorunlar ile karşılaşmamanız için Günaydın Temizlik hizmetleri olarak çalışma alanlarınız içerisinde makine ve sistemlerinize uygun bir şekilde hizmetler sunmaktayız. Bu sayede yer alan çalışma alanlarınız kısa zaman içerisinde dezenfekte edilmekte ve size sunulmaktadır.

Çalışma alanları içerisinde yer alan makinelerinizin temizliği ise bünyemiz içerisinde uzman ekibimiz ile beraber yapılmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olan personelimiz detaylı bir şekilde temizlik işlemlerini yaparak makinelerinizi size sunmaktadır.

Ankara fabrika temizliği hizmetleri Ankara’da bulunan sanayinin gelişmesi ile meydana çıkmış bir iş koludur. Bu hizmet Ankara gibi temizlik firmaları tarafından sunulmaktadır. Fabrikaların kirlenme nedenleri ortak kullanım alanlarına sahip olmaları, üretim sırasında oluşan artıklar, makinelerin bakımlarının yapılması ve gün içinde birçok çalışanın içinde bulunması olarak bilinmektedir.

Fabrika Temizliğinin Önemi

Fabrika temizliğinin önemi ise üretimde verimliliğin artması, çalışma ortamında düzenin ve disiplinin sağlaması ve çalışanların sağlığının kirden etkilenmemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Fabrika temizliği temizlenecek alanın geniş olması nedeni ile külfeti bir iştir. Bu neden ile derinlemesine temizlik sağlanabilmesi için fabrika temizliğinde kullanılacak temizlik kimyasallarının ve yardımcı araç gereçlerin kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Alan geniş olduğu için fabrika içerisinde düzenli bir temizlik çalışması yapılması gerekmektedir.

Fabrika temizliği sırasında düzenli çalışma yapılması kaliteli bir sonuç alınması açısından önemli hususlardan bir tanesidir. Ankara Temizlik tarafından verilen temizlik hizmeti sıralı işlemler ile giderek temizlik sırasında detayların atlanmaması sağlanmaktadır.

Fabrika temizliği sırasında yapılan ilk işlem duvarların temizliğidir. Duvarlar gün içerisinde yapılan işlemlerden ötürü toz toplamaktadır. Bu toz astım tarzı özel hastalıkları olan çalışanları etkileyebilmektedir. Bu neden ile duvarların silinmesi gerekmektedir. Duvarlar alçının yapısına ve boyanın türüne göre değişiklik gösteren kimyasallar ve yardımcı eşyalar ile temizlenmektedir.

Duvar temizliği sırasında boyaya zarar vermeyecek solüsyon karışımları kullanılmalıdır. Aynı zamanda bezin nemi ayarlanmalıdır. Fazla nemli veya ıslak bez ile yapılan temizlik ortamda rutubetlenme görülmesine neden olabilmektedir.

Fabrikalar duvar temizliği bittikten sonra yemekhane ve tuvalet gibi ortak kullanılan bakteri üretebilecek alanların temizliğinin yapılması gerekmektedir. Tuvaletler birçok kişi tarafından kullanıldığı için fabrikalarda bakteri yuvası konumundadır. İnsan sağlığını tehdit edebilecek bakteriler bulunduran tuvaletler bol su ve arındırma özelliği olan etkili kimyasallar ile temizlenmelidir.

Temizlik sonrası çekpas yapılarak tuvaletlerin ayakkabılar nedeni ile çamur olması engellenebilmektedir. Fabrika yemekhanelerinin temizliği Ankara Temizlik firması tarafından buharlı temizlik makineleri ile yapılmaktadır. Buharlı temizlik makineleri dökülen ve kurumuş yemek artıklarını mutfak eşyalarında ki yemek artıklarını sökmektedir. Bu işlem sonrası kuru bez ile silme işlemi yapılmaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno