Halı ve Koltuk Silme

Halı ve Koltuk Silme
08.06.2018
364

Temizlik dendiğinde akla ilk gelen yerler yüzeyler ve camlarınızdır diyebiliriz. Evinizi süpürüp sildikten sonra camlarınızı da temiz bir hale getirdiğinizde eviniz temizlenmiş gibi hissedersiniz. Fakat en çok kullandığınız eşyalarınızı temizlik esnasında unutmamak gerekir.

Halı ve koltuklarınız ev ve ofislerinizde en çok kullandığınız eşyalardır ve kirlenmeye müsaitlerdir. Fakat haftada bir veya birkaç günde bir yaptığınız temizliklerin her birinde halı ve koltukları silmeniz manasız olacaktır.

Yüzeyleriniz ve camlarınıza göre daha geç kirlenen bir yapıya sahip olan bu malzemeler 2 haftada bir silindiği sürece temiz bir hal alacaklardır. Fakat halı ve koltuk silme işlemi ‘basit’ yöntemler ile göründüğü kadar kolay değildir.

Halı ve Koltuk Silme Hizmeti Veren Firmalar Hangileridir?

Ankara temizlik şirketleri verdiği hizmet ile sizleri büyük bir dertten kurtarabilir. Ankara temizlik hizmeti Çankaya dahil tüm semtler için geçerlidir. Ayrıca profesyonel elemanlar ile tüm temizlik işlerinizi kısa süreler içinde bitmiş olarak görebilirsiniz.

Kendi özel makineleri ve özel karışımları sayesinde çok daha kısa sürede yıkanıp silinen halı ve koltuklarınız aynı zamanda çok daha hızlı bir şekilde kurumaktadır. Bu sayede eviniz veya ofisinizi kısa süre bekledikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Fakat eğer halı veya koltuğunuz tamamen silmek istemiyorsanız sadece lekeleri temizlemek istiyorsanız, farklı yöntemler deneyebilirsiniz.

Ev ve ofislerin en çok kullanılan eşyaları oldukları için hijyen anlamında riskli eşyalar olan koltuk ve halılarınızın üzerindeki lekeler, doğru ürünler kullanıldığı sürece kolay bir şekilde çıkacaktır.

Öncelikle lekelerinizi çıkartmak için ister koltuk olsun ister halı, soğuk su kullanmalısınız. Soğuk su lekeyi sabitlediği için daha kolay bir şekilde temizlik yapmanızı sağlar. Dağılan bir leke ile uğraşmak çok daha uzun sürelerinizi alacaktır.

Halı ve koltuklarınızdaki inatçı lekelerden biri olan yağ lekesini çıkarmak için bir miktar tuz ve karbonattan yardım alabilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde lekeler ile mücadele edebilirsiniz. Daha birçok inatçı leke olduğu düşünülürse, halı veya koltuk temizliğiniz için bir profesyonelden yardım almanızda fayda var.

Çıkaramadığınız lekeler veya tümden koltuk / halı temizliğiniz için Ankara’daki temizlik şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno