İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Ankara
10.03.2016
525

Ankara inşaat sonrası temizliği, çok fazla özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Bununla birlikte çelik, seramik, ahşap, granit vb. çeşitli yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiçbir bozulma olmadan temizlenmesi işlemidir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Firmalar

İnşaat temizliği firmaları, bu eğitimleri bir bir almış temizlik personellerinden oluşmaktadır. 10 yılda gördüğümüz ve edindiğimiz tecrübelerden öğrendiğimiz inşaat sonrası ev ofis temizlikleri tecrübe gerektiren bir iş olmaktadır.

Grup halinde çalışma sağlayarak üstün hizmet elde etmiş oluyoruz. Özel temizlik ürün ve aparatları gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekân ve bölümler çoktur.

Kaliteli uygun bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin bile ayna ya da mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler sadece nemli bezler ile silinmelidir. Sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu ya da kuru sistemler ile çalışılmalıdır.

Çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. Özellikle küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir.

Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar kullanarak detaylı temizlik sağlanır. Buranın temizliğinde de en önemli olan nokta konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır.

İnşaat temizliği şirketimiz tarafından özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kenar kısımları kuru vakumlu makinalar ile iyice çekilip vakumlandıktan sonra silinmelidir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno