Parkelerdeki Lekeler Nasıl Çıkar

Parkelerdeki Lekeler Nasıl Çıkar
28.01.2018
1.535

Parkeler evin iç kısımlarında sıklıkla kullanılırlar. Evin büyük bir alanını kapladığı için neredeyse her an lekelenmeye müsaittirler. Parkelerdeki lekeler nasıl çıkar? Eğer parkelerinizde yeni dökülmüş yağ lekesi bulunuyorsa bulaşık deterjanı ve su ile kolayca çıkarabilirsiniz.

Eğer yağ lekesi kurumuş ise sizi biraz uğraştıracaktır. Asitli çözeltiler kurumuş yağ lekeleri için birebirdir. Beyaz sirkeyi su ile karıştırarak temiz bir bez yardımıyla ovalamak zorlu yağ lekesini ve daha önceden kalan yemek artıklarını temizler.

Ankara temizlik bu zahmetli işi sizin yerinize yapmaktadır. Her türlü yağ lekesini kolayca çıkaran ürünlerimiz ile size zahmet vermeden evinizi temizliyoruz. Evinizde yaptığımız temizlik size ve sevdiklerinize asla zarar vermez.

Parkedeki Boya Lekeleri Nasıl Çıkartılır?

Evde resim yaparken yere dökülen yağlı boya lekesini veya çocuğunuzun boyama yaparken oluşturduğu lekeyi kendinize dert etmenize gerek yok.

Ankara temizlik firmaları olarak bu zahmetli işi sizden alıp yerine getiriyoruz. Kullandığımız özel çözeltiler sayesinde parkede oluşan leke özenle parkeye zarar vermeden çıkartılır. Ama boya lekesi ilk oluştuğunda da lekeleri çıkarmanız mümkündür. Yöntemlerden ilki boyayı kazımaktır. Ancak bu işlemi yaparken çok dikkat etmelisiniz çünkü eğer bir bölgeyi fazla kazırsanız parkenizin yüzeyi aşınır.

Eğer boya yağlı boya ise boyayı zeytinyağı ile temizleyebilirsiniz. Siyah boya lekeleri için de bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yapıştırıcı Lekeleri Parkeden Nasıl Çıkar?

Eğer okula başlamış çocuğunuz varsa bu sorunu mutlaka yaşamışsınızdır. Çocuklar genelde ödev yaparken etrafına dikkat etmezler. Bu nedenle yapıştırıcı kullanılacak zeminin üzerini gazete ile kapamak akıllıca bir önlem olacaktır. Ancak gözden kaçırdığınız durumlar olabilir. Bu durumda yağlı çözeltiler kullanmanız gerekir.

Gaz yağı bu lekeleri kolayca çıkarır. Eğer yere yapışmış bant varsa ve bunu çıkartamıyorsanız yöntemi çok basit. Bandın ya da yapıştırıcı lekesinin üzerine bir miktar aseton dökmeniz bandın ve lekenin kolayca çıkmasını sağlar.

Ankara ham parke temizliği ve masif parke temizliği ile sizi bütün bu zahmetlerden uzakta tutarak evinizi temizler. Profesyonel ekibimiz ve tamamen güvenilir temizlik ürünlerimiz sayesinde kolayca zorlu lekelerin üzerinden gelebilmekteyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno