Yapracık Toki Temizlik Şirketleri

Yapracık Toki Temizlik Şirketleri
23.04.2015
622

İnşaat sonrası temizlik, Ankara temizlik firmaları arasında Günaydın Temizlik ev ve ofis temizliği işlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.

İnşaat temizliği diğer temizlik hizmetlerinden daha farklı olup özen ve dikkat gerektiren temizlik çeşitlerindendir.

İnşaat Temizliği Denilince;
Cam temizliği,
Kapı temizliği,
Banyo temizliği,
WC temizliği,
Mutfak temizliği,
Zemin temizliği,
Balkon temizliği,
Teras temizliği,
Duvar temizliği,
Petek temizliği,
Priz temizliği vs…

İnşaat Sonrası Cam Temizliği

İnşaat sonrası cam temizliğin de dikkat gerektirecek bazı noktalar vardır. Cam temizliği dikkatli ve özenli yapılması gerekir. Sıfır bina, ofis, ev ortamlarında yeni takılan cam çerçevesinde bantlar bulunmaktadır. Birçok insan dikkatsiz çalışma nedeni ile cama zarar vererek bu bantları temizliyor. Bu bantlar uzun süreli kaldığında çıkartılması zor ve güçtür. Bu bantları cama zarar vermeden çıkartmak için Günaydın Temizlik iyi bir yol izlemektedir. İnşaat sonrası cam temizliği yapılırken camlar özel bezler ve özel ürünler ile temizlenerek inşaattan kalan atıkların yok olmasını sağlıyor. Pırıl pırıl camlara sahip olmak için özel olan makinamız ile derinlemesine temizlik yapıyoruz. Günaydın temizliği denemek için 312 580 46 34 tuşlayabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Kapı Temizliği

İnşaat sonrası yeni takılan kapıların temizliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Mobilya atıklarından arındırıyoruz. Dış kapı ve demir kapılara özel ürünlerimiz ile tüm kapı temizliğinizi sağlıyoruz. Detaylar için arayınız.

İnşaat Sonrası Banyo Temizliği

İnşaat sonrası banyo temizliğin de özel kimyasalımız sayesinde inşaat kalıntılarını yok ediyoruz ve pırıl pırıl banyolara sahip oluyorsunuz. Özel makine yardımı ile kireç gibi inşaat kalıntılarının sökülmesini sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası WC Temizliği

Tuvalet lavabo temizliği hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Mutfak Temizliği

İnşaat sonrası mutfak temizliği titiz çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yeni olan mobilya temizliği özel ürünlerimiz ve makinalarımız ile yapılıyor. Taşınma öncesi temizlik kıvamına getirilerek, eşyaların direk yerleşimini yapabilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik de mutfak dolapları alt, üst, iç kısımları yanı her yer detaylı bir şekilde temizleniyor. Mutfak taşları parlak kıvama geliyor. Taşınmak için eşyalarınızı yerleştirip ev ve iş yerlerinizin keyfini güzel bir temizlikten sonra çıkartabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Zemin Temizliği

Önemli noktalardan biri de inşaat sonrası zemin temizliğidir. Boya kalıntıları, kireç, harç, çimento kalıntılarının derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir. Parkelere zarar vermeden inşaat sonrası temizlikte uzman kadromuz ile özenle zemin temizliğini yapmaktayız.

İnşaat Sonrası Balkon Temizliği

İnşaat sonrası balkonda bulunan zemin, duvar, balkon demirleri, balkon camları firmamızın karşılamış olduğu ürünler sayesinde özenle temizlenmektedir.

İnşaat Sonrası Teras Temizliği

Açık ya da kapalı terasların temizliği profesyonel kadromuz ile sağlanmaktadır.

İnşaat Sonrası Duvar Temizliği

İnşaat sonrası duvar temizliği de büyük önem taşımaktadır. Çünkü duvarlar yeni boyanmış olsa da toz birikimi olmuştur. Boya sonrası ya da kâğıt yapımı sonrası mutlaka tozunun alınması gerekmektedir.

İnşaat Sonrası Priz ve Petek Temizliği

Tüm tozu içine çeken kısımlar arasında priz, lamba, avize, petekler ve giderler yer almaktadır. Bu kısımların da temizliği yapılmaktadır.

Evde ya da iş yerinizde yapılacak olan inşaat sonrası temizlikte detaylara inilir. Zararsız bir şekilde ev ve iş yerleriniz teslim edilir. Yukarıdakilerin haricin de artı olarak mobilya vs. gibi farklı temizlik alanları da bulunabilir. Bizi arayıp hangi konuda destek almak isterseniz Günaydın Temizlik sizlere yardımcı olacaktır.

Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno