Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Mutfak temizliği kadınların bütün bir gününü alan zorlu ve çetrefilli bir iştir. Her bir alan özel bir şekilde temizlenmelidir. Mutfaktaki Yağ Lekeleri Nasıl Temizlenir? Mutfak temizliğini parça parça yapmak daha pratik bir çözüm olabilir. Kirlerin en biriktiği yerlerden birisi de ocaktır. Özellikle yemek kalıntıları ve yağ lekeleriyle ocak temizliği bir hayli vaktinizi alabilir. Ocak telini kaldırdıktan sonra bulaşık deterjanlı sünger ile lekelerin üzerinden hafifçe geçin ve beş dakika bekleyin. Daha sonra süngerin üzerine biraz çamaşır suyu dökün ve yumuşamış lekeleri silin. Aynı şekilde ocağın düğmelerinin etrafını temizleyebilirsiniz. Ankara temizlik şirketleri mutfağınızı özenle temizler. Mutfağınızı temizlerken beyaz eşyalarınıza zarar gelmemesi için çok dikkat ediyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden tamamen güvenilir ürünlerle özenli bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Yağ Lekelerine Etkili Çözüm

Ankara temizlik mutfağınızda oluşan yağ lekeleri için en kesin ve etkili çözümü sağlar. Kullandığımız ürünler tamamen güvenilir olup size ve ailenize asla zarar vermez. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde sizi zorlayabilecek tüm temizlik işlerini hallediyoruz. Tabii ki yağ lekeleri için her evde bulunabilecek malzemelerle bir çözüm bulabilirsiniz. Sıcak su dolu bir kabın içerisinde biraz bulaşık deterjanı dökülür ardından kabartma tozu eklenerek macun kıvamına getirilir. Yumuşak bir bez yardımı ile leke ovalanır. Daha sonra havlu ile kurulanır.

Yağ Lekelerinin Kesin Çıkarılması

2 su bardağı sirke ile 2 su bardağı su karışımını yağ lekelerinin üzerinde kullanabilirsiniz. Sirke yağ lekelerindeki en pratik ve en doğal çözümdür. Sirkeyi tüm mutfak temizliğinizde de kullanabilirsiniz. Ancak tüm mutfağın sirke kokmaması için mutfak temizliğinizi yaptıktan sonra mutlaka su ile durulamalısınız. Ankara temizlik firmaları evinizi size tertemiz ve mis gibi kokularla teslim eder. Firmamız anlaşılan saatte evinize gelir ve detaylı temizlik hizmeti sağlar. Kullandığımız güvenilir ürünler hiçbir şekilde sağlığınıza ya da eşyalarınıza zarar vermez, aşındırmaz. Profesyonel ekibimiz anlaşılan saatte temizliği bitirerek size tertemiz bir ev bırakır. Özel ekipmanlarımız sayesinde eviniz mikrop ve bakterilerden arındırılır.

Ankara Sincan Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik şirketi

Ankara Sincan Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik şirketi

Ankara Sincan Temizlik Şirketleri / Günaydın Temizlik şirketi Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankar..

Koltuk Yıkatma Hizmeti

Koltuk Yıkatma Hizmeti

Temizlik, tüm yaşama alanlarınız için en önemli durumlardandır diyebiliriz. Ofisinizi, evinizi kendinize göre dizayn ettiyseniz ve tamamen rahat mobilyalar seçtiyseniz, ilk olarak onların temizliğini düşünmek durumundasınız. Çünkü mobilyalar, çok fazla kir göstermeyen ve temiz sanarak oturduğunuzda ..

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri

Güneşevler Aliersoy Mahallesi Temizlik Şirketleri Temizlik firmaları denilince aklınıza yalnızca, ev temizliği türünde işlemler gelmesin. Firmaların bünyesinde, dış cephe ve bina temizliğinden fayans / derz temizliğine kadar birçok seçenek bulunuyor. Hangisine ihtiyacınız olduğunu düşüyorsanız Anka..