Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği
19.02.2017
637

Temizliği zor alanlarda kullanılan en kolay ve derinlemesine temizlik sağlayan yöntemlerden birisi de buharlı temizlik yöntemidir.

Buharlı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Halı, fayans, mermer veya parke gibi zeminlere zarar vermeden ve kimyasallar kullanılmadan yapılan buharlı temizleme işlemi 4- 6 bar arasında 150 derecede buharlı temizleme yapılmaktadır.

İnşaat sonrasında kalan kireç ve boya atıkları uygulanan yüksek ısı ile dezenfekte edilerek binanın kirli görünümünden kurtulması sağlanmaktadır.

Buharlı temizlik yaptırarak ev, ofis ya da benzeri alanlarının temizliğini sağlamak istiyorsanız Ankara temizlik şirketlerine başvurmanız gereklidir.

Hiçbir şekilde dezenfektan ve kimyasal maddelerin kullanılmadan sadece yüksek ısı uygulanarak yapılan buharlı temizlik yöntemi ile daha temiz bir mekâna sahip olabilmeniz mümkün durumdadır.

Temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizlik işlemleri yüksek sıcaklıktaki kuru iyonize buharı yardımı ile ev tozları, alerjenler gibi mikroplar ile mücadele eder. Böylece mekânın daha çabuk, daha sağlıklı ve daha ekonomik olarak derinlemesine temizleyen bir temizleme yöntemidir.

Buharlı temizlik yapabilmek için kullanılan makineler banyo ya da mutfak gibi ıslak zeminlerde uygulanabileceği gibi halı, parke ya da fayans gibi alanlarda da kolaylık ile temizliği sağlanabilmektedir.

Ankara temizlik firmaları tarafından uygulanan buharlı temizleme yöntemi sayesinde kalorifer petekleri, derz araları gibi el değmeyen yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca buharlı temizleme makineleri koltuk, yastık gibi sağlık için hijyenin gerekli olduğu alanların da temizlenmesi için kullanılmaktadır.

Kimyasallar kullanılmadan yapılan temizleme ile kimyasalların kanserojen etkilerinden hem kendinizi hem de çevrenizdekileri korumanız sağlanmış olunmaktadır.

Buhar temizlik uygulaması yapmanız halinde zamandan tasarruf edersiniz. Ağır kimyasal deterjanlar yerine sadece su kullanırsınız, zorlu kir ve lekelerin kısa zamanda kolay bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Temizliği sağlanan eşyalarınızın üzerinde hiçbir şekilde leke ya da iz kalmasını engellemiş olursunuz.

Modern teknolojiyi kullanarak yapmış olduğunuz buharlı temizleme işlemi sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır.

Ankara temizlik firmalarının deneyimli personelleri ve teknolojik ekipmanları ile en uygun fiyatlarla hizmeti sizlere sunmaktadır. Evleriniz, işyerleriniz ya da istediğiniz mekanların temizliğini istediğin gün ve saatte uygulayarak derinlemesine temizlik işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün durumdadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno