İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği
23.12.2014
340

Ankara temizlik firmamız, siz değerli müşterilerimizden temizliği yapılacak yerin m2 si ve evin durumu hakkında bilgi alıyoruz. İşin durumuna göre personel ve iş planlaması yapmaktadır.

Temizlik İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yapılan iş planı doğrultusunda personel ve ekipmanlar hazırlanır. Dairenin veya ofisin durumu değerlendirilir. Kaba inşaat kalıntıları varsa öncelikle yerler tamamen temizlenir. Sonrasında ise profesyonel elektrik süpürgesi ile yerler deki ve küpeştelerde ki tozlar temizlenir.

Evimiz tozdan arınmış olur. Sonra pencere ve kapılardaki bantlar temizlenir. Kurumuş çıkmayan koruyucu bantlar ise özel kazıma aletleri ile temizlenir.

Yerlerde ve ıslak zeminlerdeki sıva, boya, harç, kireç kalıntıları, derz araları vs. temizlenir. Tekrar zemindeki kalıntılar elektrik süpürgesi ile temizliği yapılır.

İnşaat sonrası yapılacak ön temizlik işlemimizi bitiririz. 2. seviyeye geçip tüm camların ve kapıların kasa temizliğini yapıp sonra fiber bezle camları silip yerlerin temizliğine geçeriz.

Yerlerin temizliğini parkeler ve ıslak zemin için özel temizlik malzemesi ile 4 defa ayrı ayrı sileriz. Böylece kir ve lekelerden tamamen arınmasını sağlarız. Oda, balkon ve salonların yer temizliğini tamamen bitirip mutfak temizliğine başlarız.

Mutfak için yine özel temizlik malzemesi ve ekipmanları ile öncelikle mutfak dolaplarının içindeki toz talaş kalıntılarını elektrik süpürgesi ile temizleriz. Sonra ahşap temizleyicileri ile dolap iç, dış yüzey, üst temizliğini bitiririz.

Tezgâh, lavabo temizlenip en son yine yer temizliğini 3-4 defa sürekli temiz su ve zemin temizleyici ile temizleyip banyo tuvalet temizliğine geçeriz.

Fayanslar tavana kadar temizlenir. Duşa kabin, klozet lavabo temizliği yapılır. Çıkmayan zorlu yağ ve kirler, lekeler solüsyon ile temizlenir.

İnşaat sonrası bazı lekeler 2-3 işlem sonrası tamamen arına bilmektedir. Bunun nedeni ise inşaat malzemesinin kalitesi ve çok pis çalışma yapılmasıdır.

Dağınık ve çok fazla derz sıvanan mat fayanslarda temizlik işlemi 1 kaç defa tekrarlanması gerekmektedir.

Son olarak antre temizliğini yapıp evimizin temizliğini bitirip aynı gün teslim ederiz.

Günaydın Temizlik inşaat temizliğinde sizlere profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Detaylı bilgi için arayınız.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno