Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Şirketleri
10.01.2015
667

Ankara temizlik firması olarak bilinen ve üstün hizmet sağlayan Günaydın Temizlik, ev temizliği konusunda tecrübeli ve güvenilir ekip ile çalışmalarını sürdürüyor.

Ev temizliğin de bölüm, kısım ve odalara göre ürün kullanıp eşyalara zarar vermeden temizliğini sürdürürken, müşteri memnuniyetini de atlamıyor.

Müşteri memnuniyetini hedefleyerek yol alan Günaydın Temizlik evlere 2 kişi gönderiyor. Tek kişinin yapacağı işi kişi üstleniyor ve daha detaylı ev temizliği ortaya çıkmış oluyor.

Evim de iki kişiye ihtiyaç gerektirecek temizlik yok diye düşünmeyin. Bir kez denediğiniz de ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Evin Genel Temizliği;

Firma olarak cam silme, ev süpürme, toz alma, silme, yerlerin temizliği, mutfak dolaplarının iç ve dış temizliğini sağlamaktayız. Ayrıca buzdolabı iç ve dış temizliği, mutfak derz araları, mutfak aspiratör temizliği, fırın gibi elektrikli ev aletlerinin temizliği de yapıyoruz.

Banyo temizliği, WC temizliği, klozet temizliği, iç ve dış kapı temizliği, halı ve koltuk temizliği, duvar temizliği titizlikle yapmaktayız. Bunlara ek olarak fayans temizliği, lavabo temizliği gibi Günaydın Temizlik birçok alanda temizlik hizmeti vermektedir.

Ev temizliğinde uzman tecrübeli personelleri yönlendiriyoruz. Ev temizliğinde tecrübeli kişileri yönlendirerek hem sizi mutlu ediyor, temizliğiniz karşılanıyor hem de sizden gelen teşekkürler bizi mutlu ediyor. İyi ve kaliteli olmak için siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duyuyoruz. Siz varsanız bizlerde varız.

Günaydın Temizlik, sadece ev temizliği değil, ofis büro temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği de sağlamaktadır. Aynı zamanda recidence temizliği, okul ve hastane temizliği, restoran temizliği, otel temizliği gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Ankara’nın neresinde olursanız olun biz her yerdeyiz. İstediğiniz saatte, istediğiniz günde, istediğiniz sayıda personeliyle Günaydın Temizlik sizin yanınızda.

Ankara Batıkent temizlik firması, Ankara Batıkent temizlik firmaları, Ankara Batıkent temizlik şirketleri, Ankara Batıkent temizlik şirketi, Ankara Beysukent temizlik firması. Ankara Eryaman temizlik firması, Ankara Ümitköy temizlik firması, Ankara Çankaya temizlik firması. Ankara Çayyolu temizlik firması, Ankara Dikmen temizlik firması, Ankara Gaziosmanpaşa temizlik firması. Ankara Oran temizlik firması, Ankara Birlik mahallesi temizlik firması, Ankara Keçiören temizlik firması. Ankara İncirli temizlik firması, Ankara Aydınlık temizlik firması, Ankara Subayevleri temizlik firması. Ankara Askeri Lojman temizlik firması, Ankara temizlik, temizlik Ankara.

Detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno