Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik
17.05.2015
742

Çankaya temizlik firması olarak Ankara Günaydın Temizlik buharlı temizlik sistemiyle büyük yol kat etmiştir.

Yeni yapılan evleriniz, iş yerleriniz, inşaat tadilat görmüş tüm ev ve ofisleriniz için ya da kullanılır durumda olan alanlarınız.

Çankaya Temizlik Firmaları Çalışma Sistemleri Nasıldır?

İnşaat sonrası ev temizliği-ofis temizliğinde; camlarda, banyo, WC, balkon, teras, zemin, petek iç kısımları, dolap gibi birçok alanda buharlı temizlik sistemimiz kullanılmaktadır.

İnşaat sonrası boya kalıntılarının çıkarılmasında, zeminlerde, fayanslarda, derz aralarında birikmiş tüm alçı, kireç, çimento, toz gibi atıkların yeni yapılarınıza zarar vermeden temizlenmesini sağlıyoruz.

Daha önceden oturulmuş boş evin temizliği; yani taşınma öncesi ev temizliğinde buharlı temizlik sistemi büyük önem taşımaktadır. Evinizin dip köşe temizliğinde buharlı makine sistemini kullanarak yağ, kir ve mikroplardan kurtulabilirsiniz.

Ankara Temizlik firması Günaydın Temizlik 7/24 bütün ekipmanlar ve uzman çalışanlar ile Ankara ilinin tüm semtlerine ev ve ofis temizliği hizmeti sağlamaktadır.

Düzenli temizlik hizmeti almak istediğinizde Çankaya Temizlik şirketi Günaydın Temizlik günlük, haftalık ve aylık periyotlar ile sizlerleyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno