Çankaya Temizlik Şirketi

Çankaya Temizlik Şirketi
07.01.2015
525

Ankara ev temizlik şirketleri eşyalı veya eşyasız boş ev temizliğin de her zaman siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Kalite ve Güvenin Adresi!

Taşınacağınız ev önceden oturulmuş olabilir. İçinize sinmesi ve sağlıklı hijyenin sağlanması için detaylı bir temizlik şarttır.

Duvarlardan sökülen tablo, saat, süs eşyalarının taşınırken izleri itina ile temizlenir. Sıkça temizlenmeyen ve taşınma sonrasında ortaya çıkan kirli ve izi kalmış yerler özel temizlik malzemeleri ile işinde uzman personellerimiz tarafından temizlenip hijyen sağlanır.

Fayanslar ve ıslak zemin temizliği detay ve özen isteyen evin çok önemli kullanım alanlarıdır. İşinde uzman personellerimiz tarafından itina ve özenle temizlenir, ilk gün gibi olur.

Cam temizliği ve cam kasalarının temizliği, parkeler, mutfak dolapları yüzey temizliği, çekmecelerin iç temizliği yapılır. Gereken yerlerde dolaplarda ve çekmecelerde vakum ile biriken toz ve kalıntılar çekilerek leke kalmadan mükemmel temizliği sizlere garanti ediyoruz.

Mutfak dolaplarının içinin temizliği (isteğe bağlı) yağlardan ve toz kirden arındırıyoruz.

Avize temizliği ve aydınlatma sistemlerinin temizliğini özenle yapmaktayız.

Buz dolabı iç temizliği (isteğe bağlı) detaylı temizliğini yapmaktayız.

Hizmetlerimiz malzemesiz gündelikçi bayan personel 2 kişi gönderilir.

Malzemeli temizlik hizmetimiz evin durumuna göre büyüklüğüne göre 2 veya 3 personel gönderilir. Ağır işler varsa erkek personellerimizi gönderiyoruz. İşinizi detaylı ve aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno