İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik
11.03.2016
371

İnşaat sonrası temizliğin Ankara’da en zor temizliklerden bir tanesidir. İnşaat sonrası temizlik işinde uzman kişiler tarafından yapılmadığında ise telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurur.

Mobilyalar ya da ahşap yüzeyler kesinlikle sadece nemli bezle silinmelidir. Üstlerine kazıyıcı delici iz bırakıcı hiçbir elet edevat veya ekipman bırakılmadan özenle temizlenmelidir.

Kendi evimiz gibi çok özenli ve dikkatli şekilde çalışılmayan işlerde, müşteri memnuniyetsizliği ile karşılaşılmaktadır. Fiyatı ucuz temizlik işi yapan ne iş yaptığı belli olmayan kişiler tarafından yapılan temizlik hiçbir zaman size güvenli ve özenli hizmet sunmaz.

Dikmen Temizlik şirketleri olarak ve Çankaya temizlik şirketleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Villa Temizliğiniz veya ev temizliğinizi garantili ve kapsamlı olarak ince temizlik tabiri kullandığımız hizmet ile sizleri.

Dikmen de temizlik firması arıyorsunuz ve doğru ve güvenilir Ankara temizlik şirketini nasıl bulurum dediğiniz zaman firmamız sizlere tüm desteği sağlayacaktır.

İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler, evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız. Her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın.

Dikmen temizlik firması burada ve yanınızda. Temizlik elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır

İnşaat sonrası temizlik yapılacak mekâna girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir. Ardından iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

Öncelikle camlardaki bantları ve harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aparatlar ve aletlerle camları siler.

Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımız ile temizliği yapar tuvaletler ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.

Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini kusursuz yapılır. Tüm işlerin tamamlanmasının ardından son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda oda işi bitirilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler çevreye duyarlı ve TSE standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ankara’da iddia ediyoruz. Ankara’da inşaat sonrası ve tadilat sonrası denince 20 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno