Etimesgut Temizlik Şirketleri

Etimesgut Temizlik Şirketleri
04.03.2015
503

Ankara inşaat temizliği Ankara’da faaliyet gösteren temizlik şirketimiz Günaydın Temizlik, inşaat temizliği hizmeti vermektedir.

İnşaat temizliği kapsamında en çok karşılaştığımız talep inşaat sonrası ev temizliği ve tadilat sonrası ev temizliğidir. Ev temizliği için yaptığımız uygulamalar içerisinde en zor ve zahmetli olanı inşaat temizliğidir.

Ankara Ev Temizliği

Firmamız siz değerli müşterilerimizin bilgilendirmesi sonrasında inşaat sonrası ev temizliği için gerekli personel planlaması yapmaktadır. Planlanan iş programında ihtiyaç duyulan profesyonel personel sayısı inşaat temizliği için hazırlanır.

Dairenin veya ofisinizin durumu tekrar incelenir. Kaba inşaat kalıntıları varsa öncelikle zemin tamamen temizlenir. Elektrik süpürgesiyle pencere eşiğinden zemine kadar tüm alan temizlenir ve tozdan eser kalmayacak şekilde silime hazırlanır. Evin içerisinde toz tamamen yok edilir.

Öncelikle camlarda bulunan inşaat kalıntıları harç, kireç, alçı, sıva özel kazıma ekipmanlarımızla temizlenir. Daha sonra camlar fiber cam bezleriyle özel gliserin ve cam sil kullanılarak kalıcı temizliği yapılır. Pimapenler de yapışkanlar var ise onların sökülmesi ayrıca yapılır.

Cam temizliği tamamlanan odanın zemin temizliğine başlanır. Parke yüzeylerde ahşap temizleyici kullanılır. Duruma göre 2,3 veya 4 kez zemin temizlenir. Ancak zemin temizliği ilk seferde tam temiz olamaz.

Personelimizin uyguladığı temizlik sonrası yapılacak 2-3 uygulama sonrası zeminde kalıcı lekeler tamamen yok olur. Odalar ve balkonlar tamamlandıktan sonra mutfak için özel temizlik ekipmanları hazırlanır. Mutfak dolarının içi, dışı, üst kısmı ve zemin bölümü tamamen silinir.

En son tezgâh, bataryalar, lavabo ve musluklar temizlenir. Mutfak temizliği tamamlandıktan sonra (WC,banyo) için özel parlatıcı temizlik malzemeleri hazırlanır ve fayanslar tavanlara kadar temizlenir.

İnşaat sonrası fayanslar normal su ve deterjan ile kireç izleri çıkmaz. Özel fayans temizleyici malzeme ile temizlenir ve pırıl pırıl hiçbir leke iz kalıntı kalmadan temizliği sağlanmış olur.

Günaydın Temizlik olarak size daha iyi hizmet verebilmek için inşaat temizliği için gereken tüm çalışmaları eksiksiz yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için ve Çankaya Temizlik firmaları olan firmamızı arayabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno