Halı Yıkama
07.06.2017
407

Eviniz içerisinde en çok bakteri ve mikrobun yer almakta olduğu alanlar başında halılar yer almaktadır. Halılar gün içerisinde çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıca her zaman tüm bakteriler üzerinde toplanmakta olduğu için ilerleyen zamanlar içerisinde mikroplara ev sahipliği yapan bir yer olmaktadır. Bu yüzden firmamız bünyesinde yer alan halı yıkama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Aldığınız günden bu yana yer alan ve birkaç yıkama ile temizlendiği düşülen halı içerisinde çeşitli mikroplar ve lekeler yer almaktadır. Ev ortamı içerisinde yıkanmakta olan halı tam bir şekilde arındırılamamaktadır.

Halı temizliği detaylı ve özel makineler ile beraber yapılması gerekmektedir. Bünyemiz içerisinde müşterimize bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Ankara Halı Yıkama

Halınızı gün içerinde sürekli bir şekilde kullanmaktasınız ve sürekli olarak temas içindesiniz. Bu yüzden eğer halınızı amatör bir şirkete emanet etmeniz durumunda çeşitli deformeler ve renk atmaları ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

Firmamız bu konuda size gerekli olan güveni yer alan yasal belgeleri ile beraber sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize gerekli olan güveni kolay bir şekilde sunmaktayız. Halı temizlemesi sonrasında halınız ilk günkü gibi size yer alan temizliği ile beraber sunulmaktadır.

Ankara Halı Yıkama üzerinden herhangi bir şekilde bir deforme veya hasar yer alması mümkün olmamaktadır. Ankara Halı yıkama işlemleri sırasında yer alan lekelerinin kaldırılabilmesi için ise 4 ayrı işlem uygulanmaktadır. Bu işlem sonrasında halınız size sunulmaktadır.

Halı yıkama işlemleri sırasına yer alan personelimizin vermiş olduğunuz adres üzerinden halılarınız alınmaktadır. Daha sonrasında ise halılarınızı aynı şekilde evinize kadar teslim etmektedir.

Halılarınızın teslimatı sırasında firma olarak daha öncesinde sizle iletişim kurmaktayız. Uygun olduğunuz bir saat veya gün için haber vererek teslim etmekteyiz. Halıların alımında ve teslimatı sırasında ise müşteri hizmetlerimiz size arayarak direk bir şekilde iletişim kurmaktadır.

Halılarınızın ana malzemesine uygun şekilde temizlik malzemeler seçilmekte ve bu sayede herhangi bir şekilde zarar görmesi veya renginin atması engellemektedir.

Firma içerisinde her bütçeye uygun şekilde hizmetler müşteri memnuniyeti için sunulmaktadır. Firmamızın yer alan iletişim adresleri ise web adresi içerisinde yer almaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno