Konutkent Temizlik Şirketi

Konutkent Temizlik Şirketi
08.01.2015
841

Temizlik şirketimiz Ankara merkezli olarak Konutkent, Çayyolu, Bilkent, Çankaya, Çukurambar, Çiğdem mahallesi, Bahçelievler, Yaşam kent, Emek bölgelerine hizmet vermektedir. Ankara ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, ofis temizliği üzerine faaliyet gösteren güvenilir bir şirkettir.

Konutkent Temizlik Şirketi Hizmet Alanları

Genel olarak sizlere her türlü ev, iş yeri, fabrika, ofis, dış cephe, okul, alışveriş merkezi, dershane, hastane, otel, temizliği olarak hizmet vermekteyiz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktır. Güvene dayalı temizlik hizmetinde sizlerin hayal ettiği ev temizliği içinizde hiçbir şüphe kalmadan temizliğiniz aynı gün biter. Akşamında da sağlıklı ve hijyenik evinizin tadını aileniz ile çıkarırsınız.

Geçmişte hizmet aldığınız temizlik şirketlerinden kötü tecrübeler yaşamış olabilirsiniz evinizi yüzeysel temizlemiş ve istediğiniz gibi olmamış olabilir. Bu gibi kötü tecrübelerden kötü sürprizler yaşamak istemiyorsanız Günaydın Temizlik garantili temizlik hizmetinden sizlerde yararlanın. Kötü sürprizler yaşamayın.

Evinizi 2-3 kişi ile detaylı dip köşe temizliyoruz. Ankara’nın en kaliteli temizlik şirketi olarak güven ve kaliteyi sizler ile buluşturuyoruz.

Ankara Günaydın Temizlik şirketi, malzemeli veya malzemesiz hizmetlerimiz vardır. Ama sizlere malzemeli ekip olarak temizliği tavsiye ediyoruz. Bayan veya erkek temizlik personellerimiz ile sigortalı temizlik personellerimizle her zaman güven duyacaksınız.

Çayyolu, Konut kent genel temizlik ve ev temizliği aldığınız hizmetin her aşamasında ciddi bir muhatabınız olacaktır. Böylece güvenilir ve huzurlu bir çalışmayı sizlere (Günaydın Temizlik) sunacaktır.

Çayyolu, Konut kent ev temizlik olarak ev temizliğini mutlaka ev hanımı titizliği ile sizin isteğiniz doğrultusunda özenle yapar.

Çayyolu, Konut kent, inşaat sonrası temizlik tecrübe gerektiren detaylı ve titiz bir çalışma ister. İnşaat sonrası temizliği özel aparatlar, kazıyıcı malzemeler ve profesyonel temizlik malzemeleri ile yapılabilen bir temizlik türüdür.

 İnşaat sonrası temizliği,

√ Ev ve ofis temizliği,

√ Ev temizliği,

√ Villa temizliği,

√ Yangın sonrası temizlik.

Profesyonel işinde uzman ve güvenilir temizlik şirketi 7 / 24 saat hizmetinizdeyiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno