Pursaklar Temizlik

Pursaklar Temizlik
07.06.2017
547

Pursaklar Temizlik firması olarak, Ankara’nın Pursaklar mevkiinde sizlerin temizlik ile ilgili işlerini yerine getirmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Evlerinizde ya da ofislerinizin derinlemesine temizliğini yaparken eşyalarınıza zarar vermemeye özen göstermekteyiz.

Tüm gün üzerinde oturarak vaktinizin büyük bir bölümünü geçirmiş olduğunuz koltuk ve sandalyeleri köpüklü yıkama işlemi ile kirlerinden arındırmaktayız. Koltuk ve sandalyelerin kirlerinden arındırma işlemi kumaş ve içindeki süngere zarar vermeden yapılmaktadır.

Koltuklarınız yıkama işleminden sonra tertemiz ve hijyenik olacaktır. Koltuk temizleme işlemini sağlık açısından 8 ile 12 ay arasında yaptırmanız gerekir. Eğer sadece üzerindeki kirlerin gitmesini istemeniz halinde ise 1 veya 2 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Temizleme işlemlerini kaliteli olarak gerçekleştiren Pursaklar Temizlik firmamız sizlere bu hizmet karşılığında en uygun fiyatları sunmaktadır.

Ankara Pursaklar Temizlik Hizmetleri

Ankara’ da güven duyacağınız temizlik hizmetini vermekte olan firmamız mutfak, tuvalet, duvar, kapı, dolap, tavan gibi alanları en detaylı şekilde temizliğini üstlenerek gerçekleştirmekteyiz. Banyo ve tuvalet temizliği esnasında mikropların başka yerlere yayılmasını engellemek amacı ile kullanılan bezler ve malzemeler başka yerde kullanılmamaktadır.

Ankara Temizlik silinmesi zor camların, pencerelerin ve kapıların ve ulaşılması zor her türlü alanın temizliği derinlemesine olacak şekilde yapmaktayız. Evinizde ve işyerinizdeki balkon, tuvalet ve banyo gibi her alanı ayrıntılı olarak temizlemesini yapmaktayız.

Tuvaletlerin ve banyoların temizlenmesi adına deterjanlar özel olarak seçilir. Temizleme esnasında kullanılan temizlik bezlerinin başka bir yerde kullanılmaması mikropların bir yerden başka bir yere taşınmasını engellemek amacı ile önem taşımaktadır.

Pursaklar Temizlik şirketleri olarak alanında uzman çalışma personelleri ile otel, okul ve ofis temizliğini son teknoloji makineler ve malzemeler ile derinlemesine temizlenmesini hedeflemekteyiz.

Buharlı temizleme yöntemi ile mikropların her alandan derinlemesine bir şekilde ortadan kaldırılması adına çalışmalar yapılmaktadır. Temizleme esnasında kullanılan malzemeler kullanılan yüzeye hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde olmasına özen gösterilmektedir.

Evlerinizin ve işyerlerinizin temizliğini uzman ellere bırakmanız sizin yorucu temizleme işlerine girişmenizi engellemektedir. Bu durum her detayın uzman temizlik personelleri tarafından ayrı ayrı temizlenmesine olanak sağlamaktadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno