Sözleşmeli Personel Temini

Sözleşmeli Personel Temini
04.01.2017
459

Birden fazla alanda sağladıkları hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış durumdadır. Temizlik şirketleri verdikleri çeşitli hizmetler sayesinde hastalıklara yakalanmadan ya da temiz mi kirli mi endişesi duymadan rahat bir şekilde etrafa dokunabilmekteyiz.

Ankara’ da Sözleşmeli Personel Temini

Müşterilerine daha temiz ve sağlıklı bir yaşam sunmayı hedeflemekte olan temizlik firmalarının sunmuş olduğu bir diğer hizmette Ankara sözleşmeli personel teminidir.

Temizlik firmaları temin edecekleri personele ilk olarak personeli alanında uzman oldukları konular ile ilgili eğitimden geçirmektedirler.

Personel temini yapılan şirketlerde personellere ait bilgilerin olduğu dosyalar verilmelidir. Bu dosyalar ile birlikte çalışan personelinin sabıka kaydının olup olmadığı ya da ne tür işlerde çalıştığına dair birçok bilginin yer alması gereklidir.

Sözleşmeli olacak şekilde personel temini yapacak olan firmaların olası her türlü sorunun arkasında durması ve çözüm odaklı çalışmalar yapması oldukça önem taşımaktadır.

Sözleşmeli personel temini adı altında çalışacak olan personelin bir kısmı part time elaman olacağı gibi istenilen ve çalışma alanlarının durumuna göre tam zamanlı olarak da çalışabilmeleri mümkündür.

Full time olarak çalışan personelin özlük hakları ve SSK bilgileri tam olarak girileceği gibi maaşları da bordrolarında yazan tutar ne kadar ise o bedelin ödenmesi gerekli görülmektedir. Belirli aralıklar ile kesilecek olan faturalarda ise bu ücretlerin hizmet alan firma tarafından ödenecek olduğu bilgisine yer verilmektedir.

Temizlik firmalarının sağlamış olduğu bordrolama usulüne dayanarak şirket adına yapmış oldukları personel alımlarında eğitimler, SGK, maaş takipleri ve hizmet denetimi gibi birden fazla aşamayı gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle birden fazla şirketin personel temini yapabilmek adına temizlik şirketlerini başvurdukları ve onlardan yardım istedikleri bilinen bir gerçektir.

Temizlik firmaları tarafından gerçekleştirilen sözleşmeli temizlik personel temini hizmeti doğrultusunda yapılan sözleşmelerin süresi 6 ay ya da bir yıl olmaktadır.

Ankara temizlik şirketleri tarafından verilen personel temini hizmeti esnasında çalışanların tüm özlük haklarının yanı sıra hizmeti alan kurumunda özlük hakları tam anlamı ile korunmaktadır.

Personel temini hizmeti ile gazeteye ilan verip eleman aramaya gerek duymadan temizlik şirketlerinin yardımı ile bu konuyu kolay bir şekilde halledebilmeniz mümkün durumdadır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno