Ümitköy Temizlik Şirketi

Ümitköy Temizlik Şirketi
08.01.2015
368

Ümitköy Temizlik şirketi olarak da hizmet veren Günaydın Temizlik ailesi Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine de kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Otel Temizliği

Otel temizliği biraz daha farklı ve önemli bir temizliktir. Birçok kişiyle aynı ortamı paylaşma durumu oluyor. Günlük olarak ortamın olduğundan daha fazla temizlenmesi özen gösterilmesi gerekiyor. Bizler Günaydın Temizlik adına otellere de hizmet veriyoruz.

Birçok kişi keyfi için birçok kişi de mecbur kaldığı için otelleri tercih ediyor. Otel temizliği konaklayacak misafirleri çok yakından ilgilendirir.

Bir otel hijyen değilse hastalıkları maalesef önleyemeyiz. Misafir odaları, restoranları, barı, pastanesi bu alanların temizliği kadar otel spa merkezlerinin de bi o kadar hijyen olması gerekmektedir.

Günaydın Temizlik otel misafir odalarından hamam, sauna, havuz kısmına kadar tüm birimleri özenle temizliyor ve daha çok tercihi artırıyor

Villa Temizliği

Villa temizliğinde üstün kalitesiyle Günaydın Temizlik hızla çalışmalarına devam ediyor. Normal alanlardan biraz daha geniş olan villalar çalışkan özverili en önemlisi güvenilir ekibimiz ile villalarınızın temizliği sağlanıyor.

Yeni yapılmış bir villanız da olabilir. Günaydın Temizlik güzel hijyenik bir çalışmayla iç açıcı villanızı temiz bir şekilde aynı gün içinde teslim eder. Sizde hijyenin keyfini sürersiniz.

Temiz ev sağlıklı yaşam diyoruz. Bunun için bizlerle iletişime geçin hayatın tadını çıkartın.

Bilgi için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno