Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven Sonra Temizlik

ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven Sonra
Temizlik

ANKARA AYRANCI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ /Önce Güven

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Müşterilerimizin ev temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için haftalık,aylık,temizlik programları uygulamaktayız. Evin net kullanım alanını evdeki  eşyaların yoğunlu veya eşyasız ev ise evin son halini sizden öğrendikten sonra personelimizi bilgilendirip evin durumuna göre doğru malzeme ve doğru personel seçimi yaparak temizliğinizin titiz özenli yapılmasını sağlıyoruz

Evin büyüklüğüne göre gerekli kişi sayısı belirlenir ve ona göre hizmet verilir. Çalışma alanına gidildiğinde ilk olarak evin genel dağınıklığı var ise toplanması sağlanır. Ayak altında oluşacak engeller ortadan kaldırılır. Evin süpürme işlemiyle temizliğe başlanır. Ev süpürme işlemi işlerin açılmasını görev dağılımını  belirler. Bir eve en az iki personel hizmet sağladığı için temizlik hem daha kolay hem de daha temiz olacaktır.

Bulunan iki personel kendi aralarında görev dağılımı yapar. İlk önce hangi alanlar temizlenecek ise ona göre analiz yapılır. Bir personel cam silim işlerini hallederken diğer taraftan mutfak dolapları silinir. Müşterinin isteğine göre detaylı dolap temizliği isterse, mutfak dolaplarının iç kısımları da boşaltılır, dolaplar özel temizlik malzemeleri ile yağ ve kirden arındırılır. Dış kapaklar özenle parlatılır. Aspiratör de birikmiş yağlar giderilir. Aspiratör kapakları çıkartılarak yağ sökücü kimyasallar ile dezenfekte edilip takılır. Mutfak dolabı ve mutfak dolabına ait her şey  tamamen silinip yıkandıktan sonra diğer işlere geçilir. Yine müşterinin isteğine göre buz dolabı iç kısım ve dış kısım olarak detaylı bir şekilde temizlenir.

Cam ve mutfak dolapları elden çıktıktan sonra evin genel toz alımı yapılır. Elbise dolapları, tv. üniteleri, masa .. her yerin tozu alınır. Diğer taraftan banyo temizliğine başlanır. Banyo ve wc temizliği için özel kimyasallar kullanılarak oluşabilecek hastalıkların da önüne geçmiş oluyoruz.  Kapılar silinir. Evin genel yer temizliği zemin temizliği yapılır. Evde ekstra yapılacak tüm işler yapılır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı tüm iş bitiminde müşteri kontrollerini yapar ve eksik gördüğü yer varsa o kısımlar personeller tarafından tamamlanır.

Uzman ekibimiz güvenilir, sadık, titiz, hoşgörülü, verimli olarak sizlere hizmet veriyor.

Sağlıklı yaşam alanları için temizliğe önem veriyoruz.. sizden de bunu istiyoruz. İş bizim ama sağlık sizin. Unutmayın sağlık her şeyden önce gelir.

Önce Güven Sonra Temizlik

ANKARA GÜNAYDIN TEMİZLİK ŞİRKETİ

0312 580 46 34 / 0545 954 07 27
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Ankara Bağlıca Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Ankara Bağlıca Temizlik Şirketleri – 0312 580 46 34

Bağlıca Temizlik Şirketleri - 0312 580 46 34 Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara i..

Fırın Nasıl Temizlenir

Fırın Nasıl Temizlenir

Mutfakta sıklıkla kullanılan eşyalardan ve mutfağın olmazsa olmazlarından biri de fırındır. Pişirilen kekler, poğaçalar, yemekler piştiği için fırında sıklıkla kirlenir. Özellikle de fırın içine dökülüp, kuruyan ve yanan yemek artıkları fırının temizliğini oldukça zorlaştırır. Kirlerin zor olması ne..

Tam Gün Gündelikçi Bayan

Tam Gün Gündelikçi Bayan

Tam Gün Gündelikçi Bayan Yaşam alanı olan her yere dair kirlenmek kadar doğal bir durum yoktur. İnsanların üzerlerinde taşıdıkları tozlardan, konutlar içerisinde pencere ve kapılardan giren kir ve tozlar ve varolan eşyalar üzerinde yer eden duvarlardaki kalıntılardan dökülen ufak zerreler, hepsi or..