Önce Güven Sonra Temizlik

Önce Güven Sonra Temizlik
30.12.2014
259

Müşterilerimizin ev temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için haftalık, aylık, temizlik programları uygulamaktayız.

Evin net kullanım alanını evdeki eşyaların yoğunluğu veya eşyasız ev ise evin son halini sizden öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz.

Evin durumuna göre doğru malzeme ve doğru personel seçimi yaparak temizliğinizin titiz özenli yapılmasını sağlıyoruz.

Temizlik Hem Daha Kolay Hemde Daha Temiz

Evin büyüklüğüne göre gerekli kişi sayısı belirlenir ve ona göre hizmet verilir. Çalışma alanına gidildiğinde ilk olarak evin genel dağınıklığı var ise toplanması sağlanır. Ayak altında oluşacak engeller ortadan kaldırılır. Evin süpürme işlemiyle temizliğe başlanır.

Ev süpürme işlemi işlerin açılmasını görev dağılımını belirler. Bir eve en az iki personel hizmet sağladığı için temizlik hem daha kolay hem de daha temiz olacaktır.

Bulunan iki personel kendi aralarında görev dağılımı yapar. İlk önce hangi alanlar temizlenecek ise ona göre analiz yapılır. Bir personel cam silim işlerini hallederken diğer taraftan mutfak dolapları silinir.

Müşterinin isteğine göre detaylı dolap temizliği istenirse, mutfak dolaplarının iç kısımları da boşaltılır. Dolaplar özel temizlik malzemeleri ile yağ ve kirden arındırılır. Dış kapaklar özenle parlatılır. Aspiratör de birikmiş yağlar giderilir.

Aspiratör kapakları çıkartılarak yağ sökücü kimyasallar ile dezenfekte edilip takılır. Mutfak dolabı ve mutfak dolabına ait her şey tamamen silinip yıkandıktan sonra diğer işlere geçilir. Yine müşterinin isteğine göre buz dolabı iç kısım ve dış kısım olarak detaylı bir şekilde temizlenir.

Cam ve mutfak dolapları elden çıktıktan sonra evin genel toz alımı yapılır. Elbise dolapları, TV üniteleri, masa… her yerin tozu alınır. Diğer taraftan banyo temizliğine başlanır. Banyo ve WC temizliği için özel kimyasallar kullanılarak oluşabilecek hastalıkların da önüne geçmiş oluyoruz. Kapılar silinir.

Evin genel yer temizliği zemin temizliği yapılır. Evde ekstra yapılacak tüm işler yapılır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı tüm iş bitiminde müşteri kontrollerini yapar ve eksik gördüğü yer varsa o kısımlar personeller tarafından tamamlanır.

Uzman ekibimiz güvenilir, sadık, titiz, hoşgörülü, verimli olarak sizlere hizmet veriyor.

Sağlıklı yaşam alanları için temizliğe önem veriyoruz. Sizden de bunu istiyoruz. İş bizim ama sağlık sizin. Unutmayın sağlık her şeyden önce gelir.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno