Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
ETİMESGUT  TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik

ETİMESGUT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ / Günaydın Temizlik

ETİMESGUT TEMİZLİK ŞİRKETLERİ  Günaydın Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara ev Temizliği, Ankara İnşaat Temizliği Ankara ’da  faaliyet gösteren temizlik şirketimiz Günaydın Temizlik , inşaat temizliği hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği kapsamında en çok karşılaştığımız talep inşaat sonrası  ev temizliği  ve tadilat sonrası ev temizliğidir. Ev temizliği için yaptığımız uygulamalar içerisinde en zor  ve zahmetli, olanı inşaat temizliğidir.

Ankara  ev temizliği ve Çankaya ev temizliği .Firmamız siz değerli müşterilerimizin bilgilendirmesi sonrasında inşaat sonrası ev temizliği için gerekli personel planlaması yapmaktadır. Planlanan iş programında ihtiyaç duyulan profesyonel personel sayısı  inşaat temizliği için hazırlanır. Dairenin  veya ofisinizin durumu tekrar incelenir. Kaba inşaat kalıntıları varsa öncelikle zemin tamamen temizlenir. Elektrik süpürgesiyle pencere eşiğinden zemine kadar tüm alan temizlenir ve tozdan eser kalmayacak şekilde silime hazırlanır. Evin içerisinde toz tamamen yok edilir. Öncelikle camlarda bulunan inşaat kalıntıları harç, kireç, alçı, sıva  özel kazıma ekipmanlarımızla temizlenir. Daha sonra camlar fiber cam bezleriyle özel gliserin  ve cam sil kullanılarak kalıcı temizliği yapılır. Pimapenler de yapışkanlar var ise onların sökülmesi ayrıca yapılır. Cam temizliği tamamlanan odanın zemin temizliğine başlanır. Parke yüzeylerde ahşap temizleyici kullanılır. Duruma göre 2,3veya 4 kez zemin temizlenir. Ancak zemin temizliği ilk seferde tam temiz olamaz. Personelimizin uyguladığı temizlik sonrası yapılacak 2-3 uygulama sonrası zeminde kalıcı lekeler tamamen yok olur. Odalar ve balkonlar tamamlandıktan sonra mutfak için özel  temizlik ekipmanları hazırlanır. Mutfak dolarının içi, dışı, üst kısmı ve zemin bölümü tamamen silinir. En son tezgah, bataryalar, lavabo ,musluklar  temizlenir. Mutfak temizliği tamamlandıktan sonra ( wc ve banyo )için özel parlatıcı temizlik malzemeleri  hazırlanır ve fayanslar tavanlara kadar temizlenir. inşaat sonrası fayanslar normal su ve deterjan ile kireç  izleri çıkmaz özel fayans temizleyici malzeme ile  temizlenir ve pırıl pırıl hiçbir leke iz kalıntı kalmadan temizliği sağlanmış olur.

Günaydın  temizlik olarak size daha iyi hizmet verebilmek için inşaat temizliği için gereken tüm çalışmaları eksiksiz  yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için  ve Çankaya Temizlik Firmaları olan firmamızı arayabilirsiniz.

İLETİŞİM: 0312 580 46 34 – 0545 954 07 27

Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Hizmetleri Ankara, Batıkent Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Halı Yıkama, Ankara Koltuk Yıkama, Yenimahalle Temizlik Şirketleri Ankara, Ankara Koltuk Yıkama Şirketi, Çankaya Temizlik Firmaları, Ankara Temizlik Fiyatları, Temizlikçi Kadın Temini, Gölbaşı Temizlik Şirketleri, Gölbaşı Temizlik Şirketleri Firmaları, Altındağ Temizlik Şirketleri, Mamak Temizlik Şirketleri, Batıkent Temizlik Şirketleri, Eryaman Temizlik Şirketleri, Etimesgut Temizlik Şirketleri, Sincan Temizlik Şirketleri, Pursaklar Temizlik Şirketleri, Keçiören Temizlik Şirketleri, Çubuk Temizlik Şirketleri, Çayyolu Temizlik Şirketleri, Yaşamkent Temizlik Şirketleri, Akyurt Temizlik Şirketleri,

Web Sitemiz Açıldı

Web Sitemiz Açıldı

Günaydın Temizlik olarak sizlere dha iyi hizmet verebilmek adına web sitemizi açmış bulunuyoruz. Web sitemizden hizmeterimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, referanslarımızı görebilir, firmamız hakkında... (daha&helliip;)

Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik 0312 580 46 34

Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik 0312 580 46 34

Demetevler Temizlik Şirketi / Günaydın Temizlik Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankar..

Akyurt Temizlik

Akyurt Temizlik

Ankara Akyurt Temizlik Hizmetleri Ev ve iş yerleri içerisinde düzenli bir şekilde temizlik yapılması ile beraber gerekli dezenfekte işlemleri istenildiği şekilde tamamlanmaktadır. Bunun ile beraber yeni bir ev almanız ile beraber ev içerisinde çeşitli inşaat lekeleri ve kalıntıları yer almaktadır. ..