Gündelikçi Bayan Ankara

Gündelikçi Bayan Ankara
08.03.2015
930

Ankara Temizlikçi şirketi Günaydın Temizlik haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Ankara bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Ankara temizlikçi firması Günaydın Temizliği arayabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara temizlik şirketleri arasında Günaydın Temizlikçi çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz büyümeye de devam ediyoruz.

Değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Günaydın Temizlik müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Ankara gündelikçi bayan hizmetimiz de vardır. Temizlikçi gündelikçi bayan temini sağlanır. Gündelikçi bayan temini yapılır.

Ankara Ev Temizliği

Ankara Temizlik firması ev temizliğinde temel amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir.

Örneğin; haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az olmaktadır. Periyodik temizlendiği için ev hijyenik ve temiz kalmaktadır.

Ankara ev temizliği firmaları, Günaydın Temizlik, camların içli dışlı detaylı silinmesi, pencere doğramalarının, çerçevelerin temizliği hizmetini sağlamaktadır. Ayrıca tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, peteklerden ve prizlere kadar silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği ve banyo temizliği de yapmaktadır.

Fayans ve derz aralarının dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabinin buharlı temizliği, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesini yapmaktadır. Mutfağın ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi işlemini gerçekleştirmektedir.

Davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, tuvaletlerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanmasını yapmaktadır.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak/kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine özel dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Ankara ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Ankara temizlik şirketlerinden biri olan Günaydın Temizlik her zaman hizmetinizdedir.

Pazar Günleri Ev Temizliği Yapılmaktadır

Ankara Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Ankara temizlikçi firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Ankara Günaydın Temizlik’i seçebilirsiniz.

Temizlik Şirketimiz, Ankara’da faaliyet alanını her geçen gün geliştirmektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği gibi günlük işlerle birlikte devamlı personel teminine kadar tüm talepleri en iyi fiyata gerçekleştiriyoruz. Taleplerinizi departmanlarımız hızla çözümlemektedir.

Çalışanlarımız hijyen konusunda çok titiz bir eğitimden geçmektedir. Gündelikçi bayan temini, Ankara temizlikçi temini sağlamaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno