Hemen Tıkla Ara 7/24 - 0312 580 4634
Genel Ev Temizliği

Genel Ev Temizliği

Temizlik, her ne kadar en gerekli hususlardan bir tanesi olsa da, özellikle çalışan kişiler için bazen bir zulüm haline gelebiliyor. Bu durumdan etkilenmemek adına, düzenli olarak evinizi veya ofisinizi temizlemek sizleri büyük bir yükten kurtaracaktır. Eğer uzun süredir temizlik yapmıyorsanız veya düzenli olarak temizlik yapsanız da halen eviniz veya ofisinizin hijyenik olmadığını düşünüyorsanız, genel bir ev temizliği yapma vaktiniz gelmiş demektir. Genel ev temizliği, her halükarda sizleri yoracak olmasına rağmen planlı bir şekilde hareket ettiğinizde etkileri daha az olacaktır. Bu yüzden, özellikle çalışan biriyseniz ve tatil gününüzde evinizi temizlemek istiyorsanız, planlı bir şekilde ilerleyerek yorgunluk seviyenizi mümkün olduğu kadar aşağıya çekebilirsiniz. Veya vakit ayıramayacağınızı düşünüyorsanız ya da yorgunluk hissini tatmak istemiyorsanız profesyonel bir yardım alarak temizlik derdine bir son verebilirsiniz. Günaydın Temizlik, profesyonel çalışanları ile birlikte genel ev temizliğini son derece hızlı ve hijyenik bir şekilde yapmaktadır.

Genel ev temizliğine başlamadan önce yapmanız gereken evi toparlamak. Ev dağınıkken yapacağınız temizlik sizi daha fazla yoracaktır. Ardından ise fazlalıklardan kurtulmanızı tavsiye ederiz. Fazla eşyaları kaldırarak evinizi daha geniş ve ferah bir yer haline getirebilir ve temizlemek istediğiniz alanları daha rahat görebilirsiniz. Ardından ise planlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Oda oda ve planlı bir şekilde ilerlemek sizleri en az seviyede yoracaktır. Önce tüm evi süpürüp ardından ise yerleri silebilirsiniz. Bu işlemin ardından ise tüm evi uygun karışımlar ile birlikte silip hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Fakat özellikle mutfak, banyo ve tuvalet temizliğine diğer odalara nazaran daha çok önem vermelisiniz. Mutfakta biriken yağları özel karışımlar eşliğinde yok ederken, banyonuzu ve tuvaletinizi tamamen dezenfekte etmeniz gerekmektedir. Banyo ve tuvalet temizliğinde az da olsa kullanacağınız çamaşır suyu ve su karışımı, mikrop ve bakteriler ile son derece başarılı bir şekilde mücadele edecektir. Mutfağınızda ise beyaz eşya temizliğinize, özellikle buzdolabınızın temizliğine dikkat etmelisiniz. Genel ev temizliği, pek çok aşamadan oluşsa da temizliğin ardından hijyenin ortasında derin bir oh çekeceksiniz.

Temizlik Şirketleri Ankara Eryaman

Temizlik Şirketleri Ankara Eryaman

Temizlik Şirketleri Ankara Eryaman Evlerimizde en çok kullanılan yerlerden biri de mutfaklarımızdır. Çok sık kullanımdan ötürü temiz olan mutfaklarımızın düzenli olarak derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir. Hijyen açısından büyük önem taşıyan mutfak temizliği çoğu ev hanımının en çok uğraşt..

Otel Temizliği Nasıl Yapılır

Otel Temizliği Nasıl Yapılır

Otel Temizliği Nasıl Yapılır Müşteri memnuniyeti kriterleri arasında otelcilik sektöründe en önemli ve ilk sırada gelen unsur hiç şüphesiz kat ve oda temizliğidir. Otellerin, var olan değerlerini korumak ve daha iyisini gerçekleştirebilmek adına housekeeping işlemleri olabildiğince seri ve temiz..

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği Ev ve ofis temizliğin de üstün hizmet. Ev ve ofis temizliği en ince ayrıntısına kadar profesyonel ekibimiz ile sağlanır. Antre, koridor, mutfak, lavabo, banyo, duşa kabin, küvet, dolap, cam, duvar, parke, mermer, fayans, tavan, kapı, masa, sandalye, koltuk, bilgisayar temizliğin..