Ankara Aydınlıkevler Temizlik Şirketleri

Ankara Aydınlıkevler Temizlik Şirketleri
10.08.2015
1.011

Temizlik şirketimiz Ankara Aydınlıkevler mahallesinde olup tüm semtlere hizmet vermektedir.
Özellikle ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliğinde uzmanlaşmış olan temizlik şirketimiz kaliteli hizmetten taviz vermemektedir. Sunduğumuz hizmetlerin tümü garantilidir. En iyi profesyonel temizlik ürünlerini ve temizlik makinelerini sizlere sunmaktadır.

Kullanılan tüm malzemeleri şirketimiz karşılamaktadır. Yapılan ev temizliği veya inşaat sonrası temizlik hizmetinin kusursuz olması için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Şirket çalışanlarımız telefonda sizlerden bilgi alarak yapılacak işe en uygun ve doğru malzemeler ile hizmet verir.

Yapılacak İşin Niteliğine Göre Önceden Keşif Yapılır

Fiyat ve gelecek personel sayısı niteliği profesyonellik alanlarına göre işinde uzmanlaşmış temizlik personelleri gönderilir.

Çalışan tüm personellerimiz sigortalı ve vergiye tabi personellerdir. Özellikle ev temizliğine gönderdiğimiz personeller güvenilir aile mahremiyetine önem veren ve işini dürüstlükle yapan çalışanlardır.

Ev temizliklerine 2 personel ile hizmet vermekteyiz. Yoğun iş gücü gerektirdiği için tek personel gönderimi yapılmamaktadır.

Tek personel ile ev temizliğinde hijyen sağlanamamaktadır. Bu nedenle mahcup olmamak adına ve güvenlik için siz değerli müşterilerimize Ankara Temizlik şirketi olarak bu şekilde hizmet veriyoruz.

Aydınlıkevler Temizlik şirketi daima yanınızdadır. Temizlik firmamızı 7/24 arayıp hizmet talep edebilirsiniz. Acil temizlik hizmetimiz vardır.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno