Ankara Gündelikçi Bayan

Ankara Gündelikçi Bayan
30.12.2015
297

Genel temizlik ve buharlı temizlik ile fayanslarınız temizlenir. Mutfak kısmında bulunan fayanslar yemekten dolayı biraz daha bayanların zorlandığı kısımlar arasında yer almaktadır.

Birçok kişi mutfakta sigara içiyor. Buda fayansların sararmasına, tavanların sararmasına neden olur. Yemeğin piştiği noktanın çevresi ve üst tavanlarda da sararmalar kötü kokular oluşabilir.

Uygun temizlik malzemeleri ile oralar yok edilir. Kısa sürelerde temizlik yapılırsa o kısımlar çok göze batmaz. Uzun süre bekletilmiş olan yerlerin temizliği biraz daha zahmetli olur.

Mutfak için uygun temizlik malzemeleri ile mutfağın detaylı temizliği yapılması gerekir. Bayanların daha çok zaman geçirdikleri mutfak sağlık açısından herkesi etkiler. Bu yüzden mutfak temizliği daha çok önem taşımaktadır.

Aynı şekilde banyo, WC kısımlarının da detaylı temizliği sağlanmalı. Ortak kullanılan her alan daha fazla temizlik ister. Ev dışında iş yeri, okul, AVM ortak kullanılan alanlardan mikrop üremesi yüksek olan yaşam yerleridir.

Fayans Derz Aralarının Temizliği

Derzlerin sararıp renk değiştirmesi görünüm açısından kötü oluyor. Yanlış çekilen derz, düşük kalite de çekilen derz vs. çabuk renk değişimine sebep olur. Bunların temizliği ise dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Düşük kaliteli derzlerin temizliği kaliteli derzlere göre farklıdır.

Temizlikte fayansların tamamen kalkmasına ve yerinden oynamasına sebep olabilir. Bunun için uzun süreli kullanım açısından ilk başta kaliteye önem vermek gerekir.

İlerleyen zamanlarda ve kullanılan durumlarda fayanslarda derzlerde sararma, kirlenme, yağ vs. oluşum sonrası detaylı temizliğe ihtiyaç duyulur. Özellikle mutfak, banyo, WC, fayanslarının temizliği özenle yapılmalıdır.

Genel temizliğin dışında buharlı makine ile temizlik sağlanıyor. Buharlı makine yüksek ısı verilerek mikropların yok edilmesini sağlar. Sararmış derzlerin rengini açar ve yeni halini alır. Birikmiş yağları çözer parlaklık kazandırır.

Sizler de buharlı temizliğe, genel temizliğe, fayans derz aralarının temizliğine ihtiyaç duyduğunuz da bizlere başvurabilirsiniz. Tarafımızdan gündelikçi bayan, yardımcı bayan desteği alabilirsiniz. Ekip olarak evinizi iş yerinizi baştan yenilemeye ne dersiniz?

Ankara da ev temizliği, iş yeri temizliği, yaşam alanlarınızın temizliği için bizlere başvura bilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno