Küvet Nasıl Temizlenir

Küvet Nasıl Temizlenir
14.01.2018
391

Kişisel temizliğimizin tam olması ve sağlığımız için küvetlerin her defasında temiz olması gerekmektedir. Küvetin içerisinde oluşan yosun, kötü koku gibi şeyler sağlığımızı olumsuz etkileyeceği gibi göz kirliliği de oluşturur. Bu nedenle küvetleri mutlaka her banyo sonrasında güzelce akıtmanız gerekmekte. Sürekli suyla temas halinde bulunduğu için çok kısa sürede mikrop üretebilen küvetlerin temizliği titizlikle yapılmalıdır.

Ankara da temizlik size kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Küvetleriniz de yer alan bakterileri dezenfektan ürünler sayesinde yok edip size temiz bir banyo bırakıyoruz. Firmamız küvetinizde oluşan herhangi bir lekeyi özel ürünleri sayesinde kolayca temizleyip yok etmektedir. Temizlik ürünümüz sağlığınıza zarar vermeden yüzde yüz hijyen sağlar.

Emaye Küvet Nasıl Temizlenir?

Küvetinizi düzenli olarak temizlerseniz daha sonrasında kolayca temizlik yaparsınız. Düzenli olarak temizlik yaptığınızda tortu birikmesini önlemiş olursunuz.

Küvet Nasıl Temizlenir? Mutlaka eldiven takın ve kapıları açık tutun. Banyo lekelerini hedef alan bir ürün kullanın. Küvetinizin yüzeyine zarar vermeden döktüğünüz ürünü bir fırça yardımıyla ovalayın. Lekeli bölgeleri çıkana kadar ovun ve durulayın. İyi durulanmayan temizlik ürünleri daha sonra emaye küvetin rengini bozabilir. Temizlik şirketleri küvetinize zarar vermeden temizler.

Firmamız size zor gelen bu işi yaparak sizi büyük zahmetten kurtarır. Küvet temizliği ve jakuzi temizliği yapan Ankara’ da siz temizlik işiniz yapılırken rahat rahat dinlenin. Biz sizin yerinize detaylı bir şekilde tüm evinizi temizliyoruz.

Doğal Ürünlerle Küvet Temizliği

Küvetteki leke ve kalıntılardan kurtulmanın yolu oldukça basit. Püskürtme şişesinin içine sirke ve suyu karıştırın. Bu karışımı küvetin her yerine sıktıktan sonra 10 15 dakika bekletin. Daha sonra temiz bir süngerle sildikten sonra durulayın.

Zor lekelerin üzerine ise kabartma tozu döküp sirkeli karışımdan sıkın. Lekenin üzeri köpürüyorsa karışım işe yarıyor demektir. Bu karışımı da 15 dakika beklettikten sonra bezle silin ardından güzelce durulayın.

Temizlik firmaları olarak bu sektörde uzun yıllardır bulunmaktayız. Birikmiş deneyim ve tecrübemizle size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Güler yüzlü ve güvenilir ekiplerimizden oluşan kadromuz ile evinizi bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno