Kış Temizliği

Kış Temizliği
26.09.2015
259

Sonbaharın yaklaştığı bu günlerde kış temizliği, boya ve tadilat işleri de olmaktadır. Bu tarz kolay gibi görünen ve evin tamamının fazlasıyla kirlendiği durumlardır.

Pırıl Pırıl Bir Ev ile Karşılaşmak İstemez misiniz?

Özellikle bayram sonrası da oluşan yoğun misafirlerden dolayı da eviniz. Çok fazla kirlenmektedir. Boya ve tadilat sonrası temizlik detay isteyen çok yorucu neredeyse hiç bitmeyecek kadar gözünüze büyük gelebilir.

Psikolojik olarak kendinizi yıpratmadan temizlik işlerinizi Ankara’nın en iyi temizlik şirketine vermelisiniz. Bu sıkıntılı temizlik hizmetini işin ehli bir temizlik firması yapıp akşamında pırıl pırıl bir ev ile karşılaşmak istemez misiniz?

Ankara ve çevre illere de temizlik hizmeti sağlayan Günaydın Temizlik, işini en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedir.

Günaydın Temizlik villa temizliğinde de öncelikli tercih edilmektedir. Ayrıca Çayyolu villa temizliği ve Bağlıca villa temizliği gibi örnek olarak yaptığımız ve çok sayıda referanslar ile kaliteli hizmet anlayışı içinde hizmet sağlamaktayız.

Firma olarak bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan teslim edip takdir topladık. Pursaklar’da yaptığımız villa temizlikleri ile müşterilerimizden tam not alarak sürekli hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Çankaya Temizlik şirketleri ve Keçiören Temizlik şirketleri olarak da hizmet veren şirketimiz aradığınızda kapınıza kadar hizmet sağlanır ve memnun kalırsınız.

Ankara’da temizlik şirketi seçerken lütfen kaliteli ve referans verebilen şirketlere dikkat ediniz. Reklam vererek iş alan ve ertesi gün sorumluluk almayan güvenilmez firmalara lütfen iş vermeyiniz.

Gerçekte de kaliteli hizmet sağlayan Ankara Temizlik olan Günaydın Temizlik ile iş yapmak sizleri kalite ile buluşturacaktır.

Leke Nasıl Çıkar?

Bu konuda da Günaydın temizlik özel leke çıkarma yöntemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Özel temizlik kimyasalları ile leke çıkartma yöntemlerini müşterilerimize sağlamaktadır.

Telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz, uzman ekiplerimiz temizlik de sizlere en iyisini sağlamaktadır.

Günaydın Temizlik Eşyalı Ev Temizliğinde Neler Yapıyor?

Temizlik işlerinizi üniformalı bayan personel belirlediğiniz vakitte adresinize özel servislerimiz ile zamanında bırakılır.

2 Personel ile yapılan işlemler;

  • Mutfak dolaplarının yüzeysel ve banyonun tam detaylı temizliği,
  • Zeminin buharla veya temizlik ürünleriyle tüm temizliği,
  • Tuvalet ve banyonun buharlı temizliği,
  • Camların ve cam kaplamalarının temizliği
  • Evin detaylı toz alımı,
  • Aydınlatma ve avize temizliği,
  • Tüm kapıların detaylı temizliği.
Whatsapp
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
porno